Загружается, подождите...

Борнамазь (Borіcointment)


основні фізико-хімічнівластивості: мазьбілого або світло-жовтого кольору без запаху;

склад:1 г мазі містить борної кислоти0,05 г;допоміжна речовина: вазелін.

Форма випуску. Мазь для зовнішньогозастосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептики та дезінфікуючіпрепарати. Борна кислота і препарати на її основі. Код АТС D08А D.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Борна кислота належить догрупи антисептичних засобів. При місцевому застосуванні у вигляді мазі виявляєтакож антипедикульозну дію. Добре проникає через шкіру і слизові оболонки. Ізорганізму виводиться повільно і може накопичуватися в ньому.

Показання. Мікробні ураження шкіри ізовнішнього слухового проходу, інші отоларингологічні і дерматологічнізахворювання, педикульоз.

Спосіб застосування тадози. Припедикульозі Борну мазь наносять на волосисту частину голови залежно від ступенязараженості, густоти і довжини волосся, по 10 – 15 – 25 г. Через 20 – 30 хвзмивають теплою проточною водою із застосуванням мила.При запальних захворюванняхзовнішнього слухового проходу застосовують залежно від характеру патологічногопроцесу.

Побічна дія. При тривалому застосуванніможливі нудота, головний біль, блювання, сплутаність свідомості, діарея,шкірний висип, десквамація епітелію, олігурія.

Протипоказання. Підвищена чутливість допрепарату, виражене порушення функції нирок, період вагітності, дитячий вік.

Передозування. Посилення побічних ефектів.

Особливості застосування. Борну мазь не слід наноситина волосисті ділянки при гострих запальних захворюваннях шкіри. Слід запобігатипотраплянню мазі в очі ( у разі потрапляння мазь слід видалити ватним чимарлевим тампоном і ретельно промити очі теплою водою ).

Взаємодія з лікарськимизасобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. У прохолодному (8-15°С), захищеному від світла танедоступному для дітей місці. Термін придатності - 4 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z