Загружается, подождите...

Бішофіт для зовнішньогозастосування (Bishofit for externalapplication)


основні фізико-хімічні властивості: безбарвна або з трохи жовтуватим відтінком, беззапаху оліїста рідина солонувато-гірка на смак;

склад: природний матеріал, що міститьхлоридно-магнієвонатрієвий комплекс;допоміжні речовини: вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують місцево при суглобовому там’язовому болях. Код АТС М02А Х10.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Бішофіт - природний мінерал. Має протизапальну,аналгетичну і протимікробну дію, стимулює регенерацію. При електрофоретичномузастосуванні спричиняє низку резорбтивних явищ, має заспокійливий, помірнийгіпотензивний та антиангінальний ефекти. Поліпшує скорочувальну функціюміокарда.

Показання для застосування. Бішофіт застосовують як зовнішній(бальнеологічний) засіб при деформуючих артрозах, ревматоїдному артриті,радикуліті, люмбалгії та інших хронічних запальних захворюваннях і дистрофічнихзахворюваннях опорно-рухового і нервово-м'язового апарату; а також прилікуванні інфікованих ран, гіпертонічної хвороби І - ІІ ступеня, вегетосудинноїдистонії, легких форм ішемічної хвороби серця.

Спосіб застосування та дози. Зовнішньо наносять (у розведенні водою 1 :1 або в нерозведеному вигляді) на болючу ділянку тіла (попередньо зігрітулампою синього кольору або грілкою протягом 3 - 5 хв) і злегка втираютьпротягом 3 - 5 хв, потім роблять зігрівальний компрес. Після зняття компресушкіру промивають теплою водою. Курс лікування 10 - 12 процедур (через день).При бальнеологічному застосуванні Бішофіту додається по 1 - 1,5 л на200 л підігрітої води до 36 - 37°С. Ванну приймають 15 - 20 хв. Курс лікуваннястановить 10 - 12 процедур.

Побічна дія. Бішофіт зазвичай переноситься добре, але іноді удеяких хворих можуть виникати алергічні реакції у місцях аплікації (подразненняшкіри).

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату. Доброякісні тазлоякісні пухлини; захворювання опорно-рухового апарату у стадії загострення;алергічні реакції; порушення серцевого ритму; прогресуюча стенокардія, вториннігіпертензії, недостатність кровообігу ІІ - ІІІ ступеня; вагітність.Протипоказання для бальнеотерапії.

Передозування. При щоденному і найтривалішому застосуванні Бішофітуможливі подразнення тканин, шкірні алергічні реакції.У разі загострення и непереносимості процедур прийом препаратуприпиняють.

Особливості застосування. Можливе випадіння кристалів, що осідають на шкірі йбілизні.У геріартричній та педіатричній практиці розчин Бішофіту розводятьводою до рівня мінералізації 150 - 200 г/л (у співвідношенні 1 : 0,5 - 1 : 1).З обережністю призначають хворим похилого віку, жінкам у періодгодування груддю та дітям віком до 9 років.Не слід накладати компрес при захворюваннях шкіри у болючій ділянці.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У поєднанні з іншими препаратами можливе посиленняяк специфічної активності, так і токсичності лікарських засобів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухомумісці, при кімнатній температурі. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z