Загружается, подождите...

Біопарокс (Bioparox)


мiжнародна назва: фузафунгін,

основнi фiзико-хiмiчнi властивостi: блідо-жовта прозора масляниста рідина зхарактерним запахом;

склад: 1 флакон містить фузафунгіну50 мг/5 мл;Одна інгаляційна доза містить 0,125 мгфузафунгіну.400 доз у флаконі.допомiжнi речовини: ароматизатор 14 868,етанол безводний, ізопропілу міристат, сахарин, тетрафлуоретан.

Форма випуску. Аерозоль для інгаляцій дозований.

Фармакотерапевтична група. Препарати, якізастосовуються при захворюваннях горла. Антибіотики. Код АТС R02А B03.

Фармакологiчнi властивостi. Фармакодинаміка.Фузафунгін – антибіотик для місцевогозастосування з протизапальними властивостями. Фузафунгін в умовах in vitroвиявляє антибактеріальну дію, що свідчить про потенційну активність in vivoвідносно таких організмів: стрептококи групи А, пневмококи, стафілококи, деякіштами Neisseria, деякі анаеробні організми, Candida albicans, Mycoplasmapneumoniae. Після інгаляції фузафунгін накопичується на слизовій оболонці.БІОПАРОКС® діє безпосередньо на вогнище інфекції та запалення.Фармакокiнетика. Фузафунгін не всмоктуєтьсята не визначається у плазмі крові.

Показання для застосування. Місцеве лікуванняінфекційних ізапальнихпроцесів носоглотки та верхніх дихальних шляхів (риніт,ринофарингіт, синусит, трахеїт, ларингіт, тонзиліт і стан після видаленнямигдаликів, бронхіт).

Спосіб застосування та дози. Дорослим: по 4 інгаляції через рот і/або через кожний носовий хід кожні4 години.Дітям від 2,5 років: по 4 інгаляції через рот і/або через кожнийносовий хід кожні 6 годин. Тривалість лікування – не більше 10 днів.

Побiчна дiя. Іноді можуть виникнути небажані побічні ефекти увигляді місцевих реакцій: сухість у горлі/носі, напади чихання. Зазначеніреакції є транзиторними та не потребують припинення лікування.Іноді, особливо у пацієнтів, схильних доалергії, можуть виникнути місцеві шкірні реакції та реакції слизової оболонки(набряк, почервоніння) або бронхоспазм. У такому випадку лікування слідприпинити.

Протипоказання. - Підвищена чутливість (алергія) добудь-якого компонента препарату в анамнезі. - Діти віком до 2,5 років.

Передозування.Передозування препарату не спостерігалося.

Особливості застосування.Як користуватися препаратом БІОПАРОКС ® ?Встановити потрібну насадку (білу для рота, жовту - для носа) нафлакон.Інгаляція через нісПеред застосуванням препарату БІОПАРОКС ® необхіднопрочистити ніс. Тримати флакон вертикально між великим і вказівним пальцями. Встановити жовту насадку на флакон. Вставити жовту насадку у кожнуніздрю по черзі (закриваючи іншу ніздрю та тримаючи рот закритим) і зробитиінгаляції, легко натискуючи на дно флакона. Інгаляції через ротВстановити білу насадку на флакон. Вставити білий адаптер у рот,стискаючи губи навколо нього. Після чого легко натиснути на дно флакона тазробити інгаляцію. Вагітність і годування груддю. Препаратможна застосовувати під час вагітності та годування груддю. БІОПАРОКС ® не порушуєпсихомоторних реакцій. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем іпрацювати з різними механізмами.

Взаємодiя з iншими лiкарськими засобами.Взаємодія з іншими лікарськими засобами не виявлена.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі 15-25ºC унедоступному для дітей мiсцi. Термін придатності – 3 роки. Не застосовувати препарат після закінченнятерміну придатності, зазначеного на упаковці.Не допускати зберігання препарату поблизу джерел,інтенсивно випромінюючих тепло.Не допускати порушення герметичності корпусу флаконата його спалювання, навіть після повного використання препарату.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z