Загружается, подождите...

Біофриз (Biofreeze)


основні фізико-хімічні властивості

: гель прозорий, зеленого кольору, із запахом ментолу;

склад: 1 г гелю містить ментолу 0,035 г, камфори0,002 г; допоміжніречовини: екстракт падуба парагвайського, ізопропанол, карбомер,триетаноламін, кремнію діоксид, метилпарабен, барвник жовтий Е 102, барвниксиній Е 133, вода деіонізована.

Форма випуску. Гель для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються місцево при суглобному ім’язовому болю. Код АТС М02А Х10.Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Біофриз має знеболюючу,охолоджуючу, розсмоктуючу, протизапальну дію. Поліпшує кровопостачання у вогнищахураження, підвищує проникність судин, посилює дренаж патологічного вогнища.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування. З метою знеболення при гострому артриті, поліартриті,деформуючому спондилоартриті, міозиті, міалгії, люмбаго, ревматизмі, радикуліт,при розтягненні м’язів, спортивних травмах.

Спосіб застосування та дози. 2-3 г гелю Біофриз наносять на ураженіділянки тіла 3-4 рази на день. Така сама кількість гелю застосовується прилікувальному масажі і фізіопроцедурах. Тривалість лікування залежить від перебігу та тяжкості захворювання.

Побічна дія. Препарат переноситься добре, але можуть дуже рідковиникнути алергічні реакції - висипання на шкірі, свербіж, дерматит.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату,дитячий вік (до 2 років).

Передозування. Невідмічалось.

Особливості застосування. Застосовувати гель тільки зовнішньо. Слід уникатипотрапляння гелю в очі, на слизові оболонки, рани або уражені ділянки шкіри. Неслід наносити гель на подразнену шкіру. У разі подразнення шкіри під часзастосування гелю слід припинити застосування препарату. Вагітність і лактація. Можливо застосування у рекомендованих дозах якщокористь від застосування переважає потенційний ризик.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Біофриз гель не застосовується одночасно зіншими мазями, кремами, спреями, лініментами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла,відкритого вогню місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z