Загружается, подождите...

Біфі-форм (Bifi-form)


основні фізико-хімічні властивості: білі капсули, з нейтральним запахом;

склад: 1 капсула містить:біфідобактерії (Bifidobacterium longum) - 10 000 000 бактерій;ентерококи (Enterococcus faecium) - 10 000 000 бактерій;допоміжні речовини:глюкоза, дріжджів екстракт, бобів ріжкового дерева сироп, магніюстеарат, лактулоза суха, желатин, титану діоксид, кислоти метакріловоїкополімер, тальк, поліетиленгліколь, олія соєва, моногліцериди ацетильовані.

Форма випуску. Капсули тверді, кишковорозчинні.

Фармакотерапевтична група. Антидіарейні мікробні препарати. Код АТС А07F.

Фармакологічні властивості. При потраплянні в шлунок капсули зберігаютьвластивість захищати лактобактерії від впливу шлункового соку протягом 4 годинпри рН 1,2. У дванадцятипалій кишці капсула розчиняється, лактобактеріїрегідруються і починають розмножуватися завдяки наявності спеціальногопоживного середовища в самій капсулі. Два види молочнокислих бактерій, щовходять до складу Біфі-форму®, мають властивість пригнічувати ріст патогеннихбактерій шляхом продукції антибактеріальних субстанцій, але в основному зарахунок продукції молочної й оцтової кислот, у такий спосіб знижуючи рНсередовища в кишечнику. У зв’язку зі здатністю колонізувати кишечниклактобактерії є природними конкурентами за місце в мікробіоценозі і за харчовийсубстрат, і, таким чином, вони пасивно витісняють патогенні бактерії івідновлюють нормальний баланс мікрофлори кишечнику.

Показання для застосування. Профілактика і лікування дисбактеріозукишечнику різної етіології (під час лікування антибіотиками, сульфаніламідами;при гастроентериті, коліті, гіпо- і анацидних станах); діарея, метеоризм; укомплексній терапії алергічних захворювань шкіри і в інших випадках запризначенням лікаря.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям від 2 років - по 1капсулі, 2 рази на добу, незалежно від прийому їжі. Капсулу не розкривати. Дозаможе бути збільшена до 4 капсул на добу. Дітям від 2 до 6 місяців - по 0,5капсули, 2 рази на добу, дітям від 6 місяців до 2 років - по 1 капсулі, 2 разина добу. Щоб уникнути потрапляння капсули в дихальні шляхи у дітей віком від 2місяців до 2 років, треба попередньо розкрити капсулу і змішати вміст із їжею.

Побічна дія. Не відома.

Протипоказання. Не відомі.

Передозування. Не відоме.

Особливості застосування. Для лікування дітей віком від 2 місяців до 2 роківпрепарат застосовувати тільки за рекомендацією лікаря. Щоб уникнути потрапляннякапсули в дихальні шляхи у дітей віком від 2 місяців до 2 років, требапопередньо розкрити капсулу і змішати вміст із їжею.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Лактобактерії, як і інші бактерії, єчутливими до дії антибіотиків, тому Біфі-форм® рекомендується приймати нераніше, ніж за 3 години після прийому антибіотиків.

Умови та термін зберігання. При температурі не вище 25 оС, у місцях,недоступних для дітей. Запобігати впливу високих температур і вологості. Термінпридатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z