Загружается, подождите...

Краплі береш плюс (Beres drops plus)


основні фізико-хімічні властивості: прозорий, без осаду, світло-зелений абожовтуватий розчин;

склад: 1 мл (18 крапель) містить: заліза - 2 мг (у виглядіферосульфату), цинку - 1,1 мг (у вигляді сульфату цинку), магнію - 0,4 мг (у виглядісульфату магнию), марганцю - 0,31 мг (у вигляді сульфату марганцю), міді - 0,25мг (у вигляді сульфату міді), молібдену - 0,19 мг (у вигляді амонію-молібдату),ванадію - 0,12 мг (у вигляді амонію-монованадату), нікелю - 0,11 мг (у виглядісульфату нікелю), бору - 0,1 мг (у вигляді борної кислоти), фтору - 0,09 мг (увигляді фтористого натрию), кобальту - 0,025 мг (у вигляді хлориду кобальту);допоміжні речовини: кислота аскорбінова, кислотабурштинова, кислота виннокам’яна, кислота амінооцтова (гліцин), тартратнатрію-калію, натрію едетат, гліцерин, коректор кислотності (Е513), водаочищена.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Мінеральні домішки. Код АТСА12С Х.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат Краплі Береш Плюс містять мінеральні сполукита мікроелементи. Мікроелементи грають важливу роль у підтриманні біологічноїрівноваги організму, забезпеченні каталітичної активності клітин, встабілізації макромолекул неферментного типу, а також у нормалізаціїпідтримання рівня вітамінів та гормонів в організмі людини. Нестача мікроелементів може виникнути і в здоровому організмі,наприклад, у деяких вікових періодах (підлітковий, похилий вік), або приособливих фізіологічних станах (вагітність, годування груддю), при підвищенійпотребі в них. Деякі патологічні процеси також можуть призвести до нестачімікроелементів, що, в свою чергу, може спричинити безліч різноманітнихклінічних симптомів.Мікроелементистимулюють захисні реакції організму, у тому числі імунні, покращує фізичний тазагальний стан організму, особливо в період видужування після хвороб тахірургічних втручань, а саме:- залізо впливаєна утворення гемоглобіну та цілої низки ферментів; метаболізм РНК. Вононеобхідне для підтримання імунного статусу;- цинк впливає нафункцію ферментів, які беруть участь у кровотворенні та синтезі амінокіслот;діяльність підшлункової та статевих залоз; імунний статус; репродуктивнуфункцію;- магній необхідний для діяльності скелетних та серцевого м’язів;антиоксидантного захисту; створення кісток та зубів; білкового, вуглеводного тажирового обмінів; функціонування нервової тканини;- марганець впливає на репродуктивну функцію; формування кісткової тахрящової тканини; антиоксидантний захист організму; - мідь впливає на імунний статус;антиоксидантний захисторганізму;- молібден необхідний для утворювання низки ферментів; репродуктивноїфункції;- ванадій та нікель нормалізують рівень холестерину, який є важливимчинником ризику розвитку серцево-судинних захворювань;- бор бере участь в обміні кальцію, магнію та фосфору у розвиткукісток;- фтор впливає на вміст кальцію в кістках;- кобальт є компонентом вітаміну В12.Краплі Береш Плюс підвищують неспецифічну резистентність організму дорізноманітних захворювань. Краплі майже нетоксичні при тривалому прийомі, немають ембріотоксичної та тератогенної дії.

Показання для застосування. При дефіциті мікроелементів або при патологічнихстанах, що вимагають додаткового введення мінеральних речовин:для підтримання опірності організму або у випадку зниження останнього,особливо при застуді, грипі;у випадку недостатнього харчування (наприклад, спеціальні дієти,цукровий діабет, дієти для схуднення, у разі вегетаріанського харчування), атакож підвищеного фізичного навантаження;у випадку стомлюваності, відсутності апетиту, млявості, безсоння, атакож для попередження таких скарг, крім того, для прискорення реабілітаціїпісля захворювань, хірургічних втручань;під час менструацій;як додаткова терапія для покращання загального стану та самопочуттяпацієнтів, що страждають на онкологічні захворювання (для зменшення небажанихпобічних впливів хіміотерапії та опромінювання);для зменшення болю при захворюваннях кісток та суглобів.

Спосіб застосування та дози.Профілактичні дози: із розрахунку по 1 краплі на 2 кг маси тіла надобу, отриману кількість крапель розподілити на 2 прийоми.Лікувальні дози: по 1 краплі на 1 кг маси тіла на добу, одержанукількість крапель розділити на 3 прийоми. Препарат рекомендовано приймати під час їжі з 50 мл рідини (наприклад,води, фруктового соку, фруктового чаю), з додатковим прийомом 50 - 100 мгвітаміну С (аскорбінової кислоти).У разі застосування препарату з метою профілактики в рекомендованихдозах оптимальний ефект досягається приблизно через 6 тижнів безперервногоприймання крапель.Курс лікування залежить від стану пацієнта та перебігу захворювання. Занеобхідності курс лікування можна повторити після консультації з лікарем.Краплі Береш Плюс у разі додаткової терапії (наприклад, прионкологічних захворюваннях) слід приймати, враховуючи стан пацієнта таактуальну терапію, тільки після консультації з лікарем.

Побічні ефекти. Дуже рідко, головним чином, якщо краплі приймаютьнатще або з меншим, ніж рекомендовано, об’ємом рідини, можуть з’явитисятранзиторні слабко виражені диспепсичні явища (нудота, біль в епігастральнійділянці). Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Краплі Береш Плюс не слід приймати у разі алергіїна діючі та допоміжні речовини, алергії на метали, а також у разі тяжкоїниркової недостатності та захворювань, пов’язаних з порушенням обміну заліза таміді (гемохроматоз, гемосидероз, хвороба Вестфаля-Вільсона-Коновалова та ін.).

Передозування. При дотриманні рекомендованих доз передозування невиникає. У разі передозування треба відмінити приймання крапель.

Особливості застосування. Між прийманням Крапель Береш Плюс та іншихлікарських зсобів слід дотримуватися інтервалу не менше 1 год.У період вагітності та годуванні груддю рекомендовані дози препарату незмінюються.Дітям препарат можна призназначати, якщо маса їхнього тіла перевищує 10кг. Однак, якщо маса тіла дитини менше 20 кг, питання про застосуванняпрепарату вирішується індивідуально з педіатром. Небажано приймати препарат разом з молоком або кавою, оскільки прицьому погіршується абсорбція його компонентів. При додаванні препарату до чаюрозчин може потемніти. Це явище нешкідливе; воно спричинене таніновою кислотою,яку містить чай. Якщо до чаю додати цитриновий сік або аскорбінову кислоту,потемніння чаю можна запобігти.Препарат не містить вуглеводів, консервантів та штучних барвників.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Слід уникати одночасного призначеннякрапель з препаратами заліза або комплексами мікроелементів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей,захищеному від світла місці, при температурі 15 - 25°С. Термін придатності – 4роки. Після відкриття флакону його вміст повиннен бутивикористанний протягом 6 місяців.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z