Загружается, подождите...

Барбарис комп іов-малюк (Berberis comp iov-maliuk)


основні фізико-хімічні властивості: гранули однорідні, правильної кулястоїформи, білого з сірим або кремовим відтінком кольору, без запаху, солодкі насмак;

склад: 100 мг препарату містять спиртових гомеопатичнихрозведень:йод (Jodum) D6 0,1 мг, туя західна (Thuja occidentalis) D12 – 3 х 10-7мг,барбарис звичайний, ягоди (Berberis, Fructus) D4 – 20 мг, сідач пронзенолистий(Eupatorium perfoliatum) D6 – 0,3 мг (за Гомеопатичною фармакопеєю Німеччини);допоміжна речовина: крупка цукрова.Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Препарати, які застосовуються при захворюванняхгорла. Код АТСR02A A20

.

Фармакологічні властивості. Дія препарату зумовлена його активнимикомпонентами. Препарат діє як місцево, так і на весь організм у цілому. Препарат швидко та майже повністю всмоктується, в основному в порожнинірота і далі в шлунково-кишковому тракті, розподіляється по тканинах і рідинахорганізму.Дія препарату єсукупною дією його компонентів. Проведення кінетичних спостережень неможливо,оскільки всі разом компоненти не можуть бути відстежені за допомогою маркерівабо біодосліджень.Не утворює токсичних метаболітів. Не депонується у тканинах організму.

Показання для застосування. При аденоїдах, хронічному тонзиліті,респіраторних захворюваннях, частих застудах.

Спосібзастосування та дози.Приймають внутрішньо по 8-10 гранул 1 раз на день за півгодини до їжі або черезпівгодини після їжі. Приймають 5 днів, потім 2 дні – перерва.Курс лікування –не менше 2-х місяців. Повторні курси – після консультації з лікарем.

Побічна дія. Індивідуальна несприятливість препарату.

Протипоказання. При захворюваннях щитовидної залози необхіднопорадитись з лікарем.

Передозування. Випадкове передозування нешкідливе і не потребуєлікувальних заходів.

Особливості застосування. У період лікування щеплення небажані.Препарат може застосовуватись у повному обсязі при будь-якихпатологічних станах, у різних вікових групах, у період вагітності і лактації.Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобамиі обслуговувати механізми.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Значних явищ несумісності з лікарськимипрепаратами інших груп не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному длядітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25˚С.Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z