Загружается, подождите...

Бальзам “золота зірка” (Balm “golden star”)


основні фізико-хімічнівластивості: м’яка жовтувато-коричнева маса із своєрідним запахом ефірних олій;

склад: 1 г бальзаму міститькамфори 218,75 мг, ментолу 112,5 мг, олії м’ятної 75 мг, олії евкаліптової 105мг, олії гвоздичної 50 мг, олії кориці 10 мг;допоміжні речовини: парафін, віск білий,вазелін, ланолін, олія парафінова.Форма випуску. Бальзам.

Фармакотерапевтична група. Протисвербіжніпрепарати. КодАТС D04А X.

Фармакологічні властивості.Препаратналежить до групи засобів, що стимулюють рецептори слизових оболонок, шкіри тапідшкірних тканин. Бальзам має протизапальні, місцевозігріваючі, антисептичні,анестезуючі властивості, також розширює капіляри, покращуючи кровопостачання танезначною мірою знижує кров'яний тиск, діє на рефлекторні центри центральноїнервової системи, проявляючи стимулюючий ефект. Дія бальзаму Золота зіркапроявляється послабленням запального процесу та рефлекторним усуненням відчуттяболю (головного, м’язового), спричиненого грипом, застудними захворюваннями,хворобами органів опорно-рухового апарату, ураженнями шкіри та іншимичинниками.

Показання для застосування. Попередження та лікування симптомівгрипу, простудних захворювань (нежить, риніт, синусит), захитування,загострення захворювань опорно-рухового апарату (хронічні артрити,артрозо-артрити, спондиліт), при больовому синдромі будь-якого походження (утому числі при головному болю), при гематомах, вивихах, незначних запаленняхшкіри, укусах комах (для усунення місцевого запалення шкіри, болю та свербежу).

Спосіб застосування тадози.Препарат застосовують зовнішньо, місцево і для назальної інгаляції. При місцевомузастосуванні препарат наносять тонким шаром на шкіру 3 - 4 рази на добу абочастіше (у разі необхідності). При головному болю, запамороченнях, простуді,грипі, захитуванні необхідно втирати бальзам у скроні, потилицю та ніздрі; пригематомах, вивихах, артриті, укусах комарів та комах, а також при запаленняхшкіри бальзам необхідно нанести на місце укусу, запалення чи болю та трохивтерти. При проведенні назальної інгаляції при ринітах, синуситах, простуді,нежиті, грипі необхідно незначну кількість бальзаму розчинити в гарячій воді тавдихати. Тривалість лікування залежить від індивідуальних особливостей перебігузахворювання у пацієнта і визначається досягнутим терапевтичним ефектом тачутливості до препарату.

Побічна дія. Можливий розвитокалергічних реакцій – почервоніння шкіри, шкірні висипи, свербіж тощо.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів препарату, діти до 3 років.

Передозування. При передозуванніпрепарату іноді може з’явитися відчуття сильного тепла та печіння. Для зняттяцих симптомів слід змити нанесений препарат водою з милом.

Особливостізастосування.Не допускається наносити препарат на відкриті рани шкіри або слизових оболонок,а також слід оберігати очі від попадання препарату. З обережністю застосовуватипрепарат у період вагітності та лактації, особливо при схильності до алергічнихреакцій на лікарські засоби.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Взаємодія бальзаму з іншими лікарськими засобами неописана.

Умови та термін зберігання.Зберігатив недоступному для дітей, сухому місці у щільно закритих металевих коробочкахпри температурі 15 - 25°С.Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z