Загружается, подождите...

Бальзам “орел” (Balm “eagle”)


основні фізико-хімічні властивості: м’яка, мазеподібна маса жовтувато-білогокольору, з ароматним запахом;

склад: 100 г бальзаму містять ментолу (Mentholum)10 г, камфори (Camphora) 20г, метилсаліцилату (Methylii Salicylas) 4,25 г, м’ятної олії (Oleum Menthae)13,6 г, васильків (базиліку) олії (Oleum Ocimi) 3 г, каюпітової (гвоздичної)олії (Oleum Cajeputi) 5,75 г, кориці (лавра китайського) олії (Oleum Cinnamomi) 0,75 г;допоміжні речовини: парафін, віск білий, вазелін, олія парафінова. Форма випуску. Бальзам.

Фармакотерапевтичнагрупа. Засоби, що діютьна нервову систему. Код АТС N07X X10**.

Фармакологічні властивості. Препарат належить до групи засобів, щостимулюють рецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірних тканин. Бальзам маєпротизапальні, місцевозігріваючі, антисептичні, анестезуючі властивості, такожрозширює капіляри, покращуючи кровопостачання та незначною мірою знижуєкров’яний тиск, діє на рефлекторні центри центральної нервової системи,проявляючи стимулюючий ефект. Дія бальзаму “Орел” проявляється послабленнямзапального процесу та рефлекторним усуненням відчуття болю (головного, суглобового,м’язового), спричиненого грипом, застудними захворюваннями, хворобами органівопорно-рухової системи.

Показаннядля застосування. Лікуваннясимптомів грипу, простудних захворювань (нежить, риніт, синусит), захитування,запаморочення, загострення захворювань опорно-рухової системи (хронічніартрити, артрозо-артрити, спондиліт), при головному болю, при гематомах,вивихах, укусах комах (для усунення місцевого запалення шкіри, болю тасвербежу).

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують лише зовнішньо,місцево і для назальної інгаляції. При місцевому застосуванні препарат наносятьтонким шаром на шкіру 3–4 рази на добу або частіше (у разі необхідності). Приголовному болю, простуді, грипі, запамороченні, захитуванні необхідно втиратибальзам у скроні, потилицю та ніздрі; при гематомах, вивихах, артриті, укусахкомарів та комах бальзам необхідно нанести на хворе місце, трохи втерти. Припроведенні назальної інгаляції при ринітах, синуситах, простуді, нежиті, грипінеобхідно незначну кількість бальзаму розчинити в гарячій воді та вдихати.Тривалість лікування залежить від індивідуальних особливостей перебігузахворювання у пацієнта і визначається досягнутим терапевтичним ефектом тачутливістю до препарату.

Побічна дія. Можливий розвиток алергічних реакцій – почервонінняшкіри, шкірні висипи, свербіж тощо.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, дітимолодше 3 років.

Передозування. При передозуванні препарату іноді може з’явитися відчуттясильного тепла та печіння. Для зняття цих симптомів слід змити нанесенийпрепарат водою з милом.

Особливості застосування. Не допускається наносити препарат навідкриті рани шкіри або слизових оболонок, а також слід оберігати очі відпопадання препарату, також не можна приймати його внутрішньо. З обережністюзастосовувати препарат у період вагітності та лактації, особливо при схильностідо алергічних реакцій на лікарські засоби.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не можна застосовувати одночасно з іншимипрепаратами для лікування артриту та гіпертонічної хвороби.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла,недоступному для дітей місці при температурі 15 - 25 °С.Термін придатності – 4 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z