Загружается, подождите...

Авіа-море (Avia-more)


основні фізико-хімічні властивості

: таблетки від білого до білого з кремовим відтінком або білого ізсіруватим відтінком кольору, плоскоциліндричної форми, з гладкою однорідноюповерхнею, з фаскою;

склад: 1 таблетка містить Veratrum album (Вератрум альбум) С200, Anamirtacоcculus, Cocculus (Кокулюс) С200, Natrium Tetraboracicum, Borax (Боракс) С200;

допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, кальцію стеаратабо магнію стеарат, аеросил.

Форма випуску. Таблетки гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при вестибулярних порушеннях.Код АТС N07СА05.

Фармакологічні властивості. Препарат Авіа-Море має комплексну вегетотропну дію,стабілізує вестибулярні реакції, зменшує вегетативні розлади, які пов’язані зізнаходженням у рухомому транспорті (нудота, блювання, запаморочення,слабкість). Фармакокінетика.Невивчалася.

Показання для застосування. Препарат застосовується для профілактики талікування «морської хвороби»; захитуванні в авіа- та автомобільному транспорті.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають внутрішньо, по 1 таблетціна один прийом. Таблетку тримають у роті до повного розчинення.Профілактично перший прийом препарату здійснюють за годину до посадки утранспортний засіб. Потім таблетки приймають кожні 30 хвилин протягом усьогочасу перебування у транспортному засобі, але не більше 5 таблеток на день.Можливо призначення дітям від 3 років, за тією ж схемою, що длядорослих.

Побічна дія. Не спостерігалася.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентівпрепарату. Дитячий вік до 3 років.

Передозування. Випадки передозування не спостерігалися.

Особливості застосування. Можливість застосування препарату в періодвагітності та лактації не вивчалася.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Випадки несумісності з іншими лікарськимипрепаратами не зареєстровані.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світламісці, при температурі від 4 до 25 °С, в недоступному для дітей місці. Термінпридатності – 3 роки. Не використовувати після закінчення терміну придатності,зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z