Загружается, подождите...

Ауробін (Aurobin)


основні фізико-хімічні властивості: біла або майже біла однорідна мазь майжебез запаху;

склад: 1 г мазі містить 0,002 г преднізолону капронату, 0,02 г лідокаїнугідрохлориду, 0,02 г д-пантенолу і 0,001 г триклозану;допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат, спирт цетиловий,гліцерол, пропіленгліколь, парафін рідкий, фенілметилполісилоксан, макроголустеарат, кислота стеаринова, полісорбат 60, масло нейтральне, вода очищена.

Лікарська форма. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Антигемороїдальний препарат для місцевогозастосування. Препарати, що містять кортикостероїди.Код АТС C05A A04.

Фармакологічні властивості. Ауробін – комбінований препарат, до складуякого входять речовини, що ефективні при лікуванні запальних процесівперіанальної ділянки.Преднізолону капронат є сильним місцеводіючим негалогенізованимглюкокортикоїдом. Зменшує проникність судин, збільшує тонус стінок судин,зменшує симптоми запалення.Лідокаїн за короткий час знімає біль і відчуття жару.Д-пантенол сприяє регенерації ушкодженого епітелію.Триклозан є антисептичною речовиною широкого спектра дії.Фармакокінетика. Діючі речовини Ауробіну мають в основному місцеву дію.Фармакокінетика не вивчалась.

Показання для застосування. Процеси, що супроводжуються запаленняманогенітальної ділянки: свербіж заднього проходу, екзема і дерматитперіанальної ділянки, гемороїдальні вузли, нориці заднього проходу.

Спосіб застосування та дози. Тонкий шар мазі накладають на ураженуділянку 2-4 рази на добу.При внутрішніх гемороїдальних вузлах невелику кількість мазі(завбільшки з горошину) вводять у пряму кишку 2-4 рази на добу. При зменшенні симптомів мазь слід застосовувати рідше.

Побічна дія. Ауробін рідко викликає побічну дію. При триваломукурсі лікування можуть мати місце атрофія шкіри, рубцювання, гіпертрихоз. Привведенні в пряму кишку надлишкової кількості мазі може виникнути помірнабрадикардія.

Протипоказання. Вірусна інфекція, надмірна чутливість до одного зінгредієнтів. Одночасне, системне лікування лідокаїном у зв’язку з іншимипоказаннями.Не можна застосовувати жінкам в першому триместрі вагітності та дітямвіком до 1 року.

Передозування. Симптоми: можливі брадикардія, алергічні реакції.Лікування симптоматичне.

Особливості застосування. При нанесенні препарату на велику ділянку ураженоїшкіри необхідно враховувати можливість всмоктування діючих речовин, томунеобхідно з особливою обережністю застосувати вагітним в II та III триместрах.Кортикостероїди та лідокаїн виділяються з грудним молоком і таким чиномкортикостероїди можуть впливати на функцію кори надниркових залознавонародженого і викликати порушення росту. Через вміст стероїдів необхідно уникати тривалого та безперервногозастосування.Якщо запалення підтримується грибками, то необхідно забезпечитиодночасне, специфічне протигрибкове лікування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. До цього часу не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 8-15°С. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z