Загружается, подождите...

Атма (Atma)


основні фізико-хімічнівластивості: прозорий,жовтуватого кольору розчин з специфічним запахом та легким присмаком листяБузини;

склад: 100 мл АТМА®містить: Sambucus nigra D1 10мл, Natrium sulfuricum D6 10мл, Dulcamara D6 10мл,Arsenicum album D12 10мл, Tartarus emeticus D12 10мл;допоміжні речовини: етиловий спирт 43% завагою.

Форма випуску. Краплі для пероральногозастосування.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат. Код АТС R 05АХ.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат покращує стан системногоімунітету, зменшує ступінь антигенного подразнення, нормалізує функціональнийстан ефекторних та імунних клітин, чинить загальностимулюючу тазагальнозміцнюючу дії.У комплексній терапіїобструктивного та астматичного бронхіту, бронхіальної астми сприяє покращаннюдинаміки клінічних (у тому числі аускультативних симптомів, показників функціїзовнішнього дихання, дані пікфлоуметрії) та суб`єктивних симптомів,психометричних параметрів якості життя хворих.Фармакокінетика.Проведення кінетичних спостереженьза допомогою біодосліджень та маркерів неможливе через багатокомпонентний складта мінімальну концентрацію діючих речовин. З цих же причин неможливо виявитиметаболіти препарату.

Показання для застосування. Хронічний та астматичнийбронхіт. У комплексному лікуванні бронхіальної астми.

Спосіб застосування тадози.Дорослі та підлітки: 10 крапель препарату вчистому вигляді або розведеного в 1 столовій ложці води;діти до 12 років

: 5-7 крапель препарату розведеногов 1 столовій ложці води,діти до 1 року

: 1 краплю препарату розведеного в 1чайній ложці води або молока.Приймати 3 рази на добу за 30хвилин до або через годину після їжі.На початку лікування, а також увипадках, які потребують швидкого послаблення симптомів, можливий прийом препаратукожні півгодини-годину дорослим та підліткам: по 8 - 10 крапель учистому вигляді чи розведеного в невеликій кількості води; дітям до 12років: по 3-5 крапель в невеликій кількості води; дітям до 1 року:по 1 краплі в невеликій кількості води чи молока до покращання стану, але небільше 8 разів, після чого приймати 3 рази на добу.Для посиленняефективності рекомендується потримати препарат деякий час у роті передпроковтуванням.

Побічна дія. Невідома.

Протипоказання. Підвищена чутливість доодного з компонентів препарату.

Передозування. До цього часувипадкипередозування невідомі.

Особливості застосування. Інформація щодо будь-якогоризику для плоду та дитини від прийому препарату під час вагітності та лактаціїдо цього часу невідома.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Взаємодія невідома.Можливе одночасне застосування зіншими лікарськими засобами. Препарат можна поєднувати з будь-якими лікарськимизасобами та методами лікування.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання. Зберігати при температуріне вище 25°С, у захищеному відсонячного світла та сильного електромагнітного випромінювання місці,недоступному для дітей.Оскільки АТМА® міститьрослинні та інші натуральні компоненти, можливі незначні зміни смаку та запахуабо невелике помутніння розчину. Це ніяким чином не впливає на ефективністьпрепарату.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z