Загружается, подождите...

Артрофон (Arthrofon)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки від білого до білого з кремуватимвідтінком кольору, плоско-циліндричної форми, з рискою та фаскою, гладкоюоднорідною поверхнею, з написом MATERIA MEDICA на одному боці, з рискою таARTHROFON- на іншому;

склад: 1 таблетка містить афінно очищені антитіла до людського фактора некрозупухлини альфа: суміші гомеопатичних розведень С 12, С 30 та С 200 – 0,003г;допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки гомеопатичні

.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат. Код АТС М09АХ10**.

Фармакологічні властивості. Експериментально встановлені такіфармакологічні властивості: препарат має протизапальну та аналгезуючу дію;інгібує продукцію медіаторів запалення, покращує трофіку тканин; при комплексномузастосуванні зменшує тривалість терапії та дозволяє знизити дози лікарськихзасобів, що використовуються для лікування захворювань суглобів.

Показання для застосування. Гострі та хронічні запальні та дегенеративнізахворювання суглобів (ревматоїдний артрит, анкілозуючий спондилоартроз,подагричний артрит, псоріатичний артрит, остеоартроз).

Спосіб застосування та дози. Дорослим на прийом 1 таблетка. Таблетка повинназнаходитись у роті до повного розсмоктування. При загостренні хронічнихзапальних процесів у суглобах, залежно від вираженості симптомів, приймати 4-8разів на добу поза прийомом їжі. При покращанні стану (звичайно на 4-5-й деньлікування) достатньо приймати по 1 таблетці 3 рази на добу.

Побічна дія. Побічна дія не виявлена.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату

.

Передозування. Випадки передозування не спостерігались.

Особливості застосування. Дослідження ефективності препарату в періодивагітності та лактації не проводились. Не вживати алкоголь під час лікування.

Взаємодія з іншими лікарським засобами. Терапевтичний ефект посилюється приодночасному застосуванні з нестероїдними протизапальними засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світламісці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z