Загружается, подождите...

Арсенік комп іов-діабет (Arsenic comp iov-diabet)


основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рідинаіз слабкимзапахом спирту;

склад: 100 г препарату містять арсену (ІІІ) оксиду /Acidum arsenicosum/ D12 -1х10-7 мг, ріжків /Secale cornutum/ D6 – 0,1 мг, йоду /Jodum/ D6 -0,1 мг, кислоти фосфорної /Acidum phosphoricum/ D6 - 0,1 мг, плаунабулавоподібного /Lycopodium clavatum/ D12 - 1х10-7 мг; допоміжнаречовина: спирт етиловий.

Форма випуску. Краплі гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Антидіабетичні засоби. Код АТС А10Х Х .

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Гомеопатичний засіб для лікуваннядіабетичних ангіо- та нейропатій. За допомогою препарату вдається припинитиподальший розвиток захворювання та компенсувати або усунути численніускладнення.Дія препарату є сукупною дією його компонентів. Миш’яку (ІІІ) оксидздавна застосовують при захворюваннях центральної та периферичної нервовоїсистеми, паралічах чутливих і рухових нервів, при захворюваннях периферичнихсудин, гангрені, виразках, альбумінурії, поліурії, стані виснаження, нервовоїдепресії. Ріжки у гомеопатії також лікують гангрену, захворювання судин,периферичної нервової системи. Лікоподіум коригує недостатність функціїпечінки, запальні та інші хвороби гепатобіліарної системи, у гомеопатіїзастосовують також при свербежі, трофічних виразках, екземі. Йодум показанийпри дерматиті, фурункульозі, вуграх.Фармакокінетика. Препарат швидко та майжеповністю всмоктується після перорального застосування. Проведення кінетичнихспостережень неможливо, оскільки всі разом компоненти не можуть бути відстеженіза допомогою маркерів або біодосліджень. Не утворюєтоксичних метаболітів. Не депонується у тканинах організму.

Показання для застосування. У складі комплексної терапії цукровогодіабету.

Спосібзастосування та дози.Дорослим - по 8-10 крапель 1-2 рази на добу, на ¼ склянки води, за півгодинидо або через годину після їди. Курс лікування – не менше 2 місяців.

Побічна дія. Індивідуальна несприятливість препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Випадкове передозування не потребує лікувальнихзаходів.

Особливостізастосування. Хворимнеобхідно контролювати рівень глікемії та своєчасно проводити корекцію дозигіпоглікемічних препаратів.Дослідження позастосуванню у дітей, вагітних не проводились.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Явищ несумісності з лікарськими препаратами інших груп не виявлено.Будь-які способилікування інших хвороб припустимі у повному обсязі.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температуріне вище 25˚С, в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z