Загружается, подождите...

Арфазетин (Arphasetinum)


основні фізико-хімічні властивості: подрібнена сировина: сумішнеоднорідних шматочків сірувато-зеленого кольору з світло-жовтими,сірувато-бурими, кремовими, жовтувато-сіри-ми, оранжево-червоними,бурувато-червоними, бурими і білими вкрапленнями, що проходять крізь сито зотворами діаметром 5 мм; запах слабкий, ароматний; порошок крупний: суміш неоднорідних шматочківсірувато-зеленого кольору з світло-жовтими, сірувато-бурими, кремовими,жовтувато-сірими, оранжево-червоними, бурувато-червоними, бурими і білимивкрапленнями, що проходять крізь сито з отворами діаметром 2 мм; запах слабкий,ароматний;

склад: 1 г збору містить: чорницізвичайної пагонів – 0,2 г, квасолі звичайної стулок плодів – 0,2 г,елеутерококу колючого кореневищ і коренів – 0,15 г, шипшини плодів – 0,15 г,хвоща польового трави – 0,1 г, звіробою трави – 0,1 г, ромашки квіток – 0,1 г.

Форма випуску. Збір.

Фармакотерапевтична група. Антидіабетичні препарати.Код АТС А10Х Х**.

Фармакологічні властивості. Компоненти збору містятьолію ефірну, флавоноїди, кумарини, полісахариди, солі мінеральні, кислотиорганічні, речовини дубильні, алкалоїди, речовини смолисті, гіркі. Цей комплексбіологічно активних речовин проявляє гіпоглікемічну дію при цукровому діабетіІІ типу, що дає можливість у ряді випадків знизити добові дози пероральнихантидіабетичних засобів, підвищує толерантність до вуглеводів. При цукровомудіабеті І типу помітного гіпоглікемічного впливу не відмічено.

Показання для застосування. Цукровий діабет ІІ типулегкої і середньої важкості як самостійно, так і в складі комплексної терапії.

Спосіб застосування та дози. 5 г (1 десертна ложка) зборувміщують в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) гарячої кип’яченоїводи, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хв.Охолоджують при кімнатній температурі 45 хв, проціджують, залишок віджимають допроцідженого настою. Об’єм настою доводять кип’яченою водою до 200 мл. Доросліприймають у теплому вигляді по 1/3 - 1/2 склянки 2-3 рази на день за 30 хвилиндо їди протягом 20-30 днів. Діти, залежно від віку, – від 1 десертної ложки до1/4 склянки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди протягом 20-30 днів. Перед вживанням настій рекомендується збовтувати.2 фільтр-пакети вміщують в скляний або емальованийпосуд, заливають 200 мл (1 склянка) окропу, закривають і настоюють 15 хв.Дорослі приймають у теплому вигляді по 1 склянці 2 рази на день за 30 хв до їдипротягом 20-30 днів. Діти, залежно від віку, – від 2 десертних ложок до 1/2склянки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди протягом 20-30 днів. Через 10-15 днів курс лікування рекомендується повторити.Протягом року проводять 3-4 курси.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Індивідуальна підвищеначутливість до препарату.

Передозування. Повідомлень щодопередозування препарату не надходило.

Особливості застосування. Вагітним і жінкам, якігодують груддю, застосування препарату лише у випадку, коли, на думку лікаря,користь від застосування переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У комплексній терапії може сприяти зниженнюдоз пероральних антидіабетичних препаратів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Приготовлений настій – упрохолодному (8-15°С) місці не більше 2 діб. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z