Загружается, подождите...

Ап і л а к (Apilacum)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого абобілого зі злегка жовтуватим відтінком кольору з дрібними жовтими вкрапленнями; склад: 1 таблетка містить 10 мг апілаку ліофілізованого; допоміжні речовини: цукормолочний, крохмаль картопляний, тальк і кальцію стеарат.Форма випуску. Таблетки.Фармакотерапевтична група. Біогенний стимулятор.Засоби, що впливають на систему травлення. А16 АХ10.

Фармакологічні властивості. Апілак або так званебджолине маткове молочко являє собою секрет, який виробляється алотрофічнимизалозами робочих бджіл і має загальнотонізуючу та антиспастичну дію, підвищуєопірність організму і стимулює обмін речовин. Апілак є сумішшю біологічно активних речовин, доскладу якої входять:

·багато важливих вітамінів (C, В1, B2, B5, B6, B8, B12, H, кислотафолієва, інозитол);

·мінеральні елементи (K, Na, Ca, Mg, Fe, P) і мікроелементи (Zn, Mn, Cu, Co, S,Si, Ni, Cr, As, Bi);

·23 різноманітні амінокислоти, у тому числі і незамінні (наприклад, гістидин,валін, метіонін, триптофан);

·інші біологічно активні речовини (наприклад, фермент холінестерази, медіаторацетилхолін і т. ін.)

Показання для застосування. При порушенні харчування в період видужання,порушенні лактації в післяпологовому періоді. Як допоміжний засіб при лікуванніневротичних розладів і гіпотонії.

Спосіб застосування і дози. Дорослим по 1 таблетці 3 рази на добу сублінгвально.Тривалість курсу лікування - 10 - 15 днів.Побічна дія. Можуть виникати алергічніреакції, що проходять при припиненні лікування. При підвищеній чутливостіможуть спостерігатися порушення сну, що зникають при зменшенні дози абокороткочасній відміні препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до продуктів бджільництва.Хвороба Аддісона.Передозування. Дані відсутні.Взаємодія з іншими лікарськими препаратами. Не відзначалася.Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному відсвітла місці, при температурі не вище 20°С. Зберігати в недоступному для дітеймісці.Термін придатності - 3роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z