Загружается, подождите...

Антигеморой (Antihemorroi)


основніфізико-хімічні властивості: білаабо майже біла однорідна напівпрозора мазь;

склад: 1 г мазі містить: бетаметазону валерату – 0,5 мг, фенілефринугідрохлориду – 1,0 мг; лідокаїну гідрохлориду – 25, 0 мг;допоміжні речовини: ланолін, парафін, натрію лаурилсульфат,метилпарабен, мікрокристалін, вода очищена.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Препарат, що застосовують для лікування геморою. КодАТС С05А A05.

Фармакологічнівластивості. Комбінований препарат для місцевого застосування. Дія препаратуобумовлена властивостями компонентів, які входять до його складу: бетаметазонувалерат – глюкокортикоїд, має протизапальну, антиалергічну, протисвербіжну,антиексудативну дії; лідокаїну гідрохлорид – місцевий анестезуючий засіб.Порушує сприйняття і проведення нервових імпульсів. Препарат швидковсмоктується, не подразнює шкіру, знеболювальний ефект настає протягом 10 хв.

Показання длязастосування. Гострийгеморой, гостра анальна тріщина, проктит, перианальна екзема, свербіж в ділянціануса, тріщина прямої кишки.

Спосібзастосування та дози. Мазьнаносять тонким шаром на уражену поверхню 2-4 рази на добу. При внутрішніхгемороїдальних вузлах невелику кількість мазі вводять у пряму кишку 2 - 4 разина добу за допомогою канюлі, яку вводять на повну довжину, легко натискаютьзнизу на тюбик і поступово висовують. При зменшеннісимптомів захворювання мазь вводять 2 - 3 рази на добу.

Побічна дія. Печіння, сухість слизових оболонок,гіперемія; рідко – гіпопігментація, алергічний дерматит, мацерація шкіри,атрофія шкіри; при довготривалому застосуванні можуть виникати системні побічніефекти, характерні для глюкокортикоїдів.Протипоказання. Підвищеначутливість до компонентів препарату. Діти віком до 2 років, І триместрвагітності.

Передозування. Досі інформації про випадки передозуванняАнтигеморою не надходило.

Особливості застосування. При довготривалому застосуванні потрібно враховуватиможливість всмоктування в системний кровообіг активних речовин препарату. Зобережністю слід застосовувати даний препарат хворим з важким гіпертрихозом іпри ішемічному захворюванні серця.

Взаємодія зіншими лікарськими засобами. Даніпро взаємодію Антигеморою з іншими лікарськими препаратами відсутні.Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці, при температурі від 8 до 25 0С.

Термін придатності. 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z