Загружается, подождите...

Протигемороїдальний збір (Antihaemorrhoidalesspecies)


основні фізико-хімічні властивості: подрібнена сировина: сумішшматочків різної форми сірувато-зеленого, жовтувато-зеленого,зеленувато-коричневого, темно-бурого, сіро-бурого, жовтувато-оранжевого,світло-жовтого кольору з буруватими вкрапленнями, які проходять крізь сито зотворами діаметром 7 мм. Запах ароматний.порошок крупний: суміш неоднорідних частоксірувато-зеленого, жовтувато-зеленого, зеле-нувато-коричневого, темно-бурого,сіро-бурого, жовтувато-оранжевого, світло-жовтого кольору з буруватимивкрапленнями, які проходять крізь сито з отворами діаметром 2 мм. Запахароматний. склад: до складу збору входять сени листя (20 %),деревію трава (20 %), крушини кора (20 %), коріандру плоди (20 %), солодкикорені очищені (20 %), які містять антраглікозиди, кислоти органічні,глікозиди, алкалоїди, стерини, олію ефірну, флавоноїди, сесквітерпени, речовинидубильні, речовини смолисті, олію жирну, флавони, гліциризин, кислотуаскор-бінову, кумарини та інші сполуки.

Форма випуску. Збір.

Фармакологічна група. Послаблюючий засіб.

Фармакологічні властивості. Препарати із зборупротигемороїдального відносяться до групи проносних засобів. Специфічний ефектпов’язаний із впливом хімічних речовин, що містяться в рослинах, на інтерорецепторикишечнику і посиленням його перистальтики. Тра-ва деревію, зокрема, маєкровотамувальну дію.

Фармакокінетика. Не вивчалась, в зв’язку зтим, що лікарські засоби рослинного поход-ження містять різні біологічноактивні речовини.

Показання до застосування: геморой;- хронічні запори.

Спосіб застосування та дози. 9 г (1 столову ложку)збору вміщують в емальований посуд, заливають 200 мл (1 стакан) кип’яченої водикімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані30 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 10 хв, проціджують, залишоквіджимають до процідженого відвару. Відвар доводять кип’яченою водою до 200 мл.Дорослі приймають у теплому вигляді по 1/2-1 стакану на ніч. Тривалістьзастосування обумовлена характером захворювання, досягнутим ефектом, характеромсупутньої терапії. Перед вживанням відвар рекомендується збовтувати.3 фільтр-пакети поміщають в скляний або емальованийпосуд, заливають 200 мл (1 стакан) окропу, закривають і настоюють 15 хв. Доросліприймають внутрішньо в теплому вигляді по 1 стакану вранці і увечері.

Побічна дія. При тривалому застосуванніможливі запор, спрага, втрата маси тіла, головний біль, біль в ділянці серця таін.

Протипоказання. Синдром гострого живота.

Умови та термін зберігання. Збір зберігають у сухому,захищеному від світла місці, приготований відвар або настій – у прохолодномумісці не більше 2-х діб. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z