Загружается, подождите...

Антигрипокапс (Antigrippocapsum)


основні фізіко-хімічні властивості: тверді желатинові капсули циліндричноïформи , з напівсферичними кінцями, з жовтим корпусом і зеленою кришечкою, вмісткапсули-суміш порошків зеленувато-жовтого та білого кольору, допускаєтьсянаявність у вмісті капсули кристалічних включень компонентів суміші.

склад: 1 капсула

містить кислотиацетилсаліцилової – 0,15 г, кислоти аскорбінової - 0,05 г, димедролу – 0,01 г,рутину - 0,01 г, кальцію лактату – 0,10 г;

допоміжна речовина

:кальцію чи магнію стеарат.

Форма випуску. Капсули тверді для перорального застосування. Фармакотерапевтичнагрупа. Аналгетикита антипіретики. Комбіновані препарати кислоти ацетилсаліциловоï. Код АТС:N02ВА51.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат справляє жарознижувальну, анальгетичну,протизапальну дію, зумовлену властивостями складових компонентів. Кислотаацетилсаліцилова має жарознижувальну і протизапальну дію, пригнічує синтезпростагландинів та продукцію АТФ, що пазбавляє запальний процес енергетичногозабезпечення, помірно загальмовує агрегацію тромбоцитів і тромбоцитоутворення,поліпшує мікроциркуляцію в запальній зоні.Кислота аскорбінова бере участь в регулюванні окисно-відновних процесівв організмі, активізує вуглеводно-білковий обмін, підвищує метаболізмхолестерину, згортання крові, посилює регенерацію тканин, синтез стероїднихгормонів, колагену і проколагену. Вона підвищує адаптаційні можливостіорганізму і посилює його стійкість до інфекцій. В комбінаціï з рутином зменшуєпроникність судин. Димедрол знижуєреакцію організму на гістамін (медіатор запалення). Тим самим зменшуєпроникність судин, попереджує розвиток спричиненних гістаміном пухлин втканинах. Кальцію лактатзменшує проникність судин. Фармакокінетика.Вивченняфармакокінетики препарату не проводилось.

Показання для застосування. Як симптоматичний засіб при грипі, пропаснихстанах, в тому числі при гострих респіраторних інфекціях.

Спосіб застосування та дози. Дорослі та діти старші 6 років приймаютьвнутрішньо по 2 капсули після їжи 3-4 рази на добу, протягом 2-3 днів дополіпшення стану.

Побічна дія. Препарат звичайно добре переноситься, але у деякиххворих при вживанні Антигрипокапсу можлива сонливість та загальна слабість,головний біль, нудота, алергічні реакціï

. У цих випадках потрібнозменшити дозу або не вживати препарат і звернутися до лікаря.

Протипоказання. Вживання препарату протипоказано при виразковійхворобі шлунку і 12-палоï кишки в фазі загострення, шлунково-кишковійкровотечі, зниженні згортання крові, вагітності, захворюванні нірок. Враховуючи лікарську форму препарату, не застосовують у дітей до 6років.Під час лікування Антигрипокапсом слід уникати виконання робіт, якіпотребують швідкоï психічної та фізичної реакціï.

Передозування. При прийомі великих доз препарат може спричинюватидратівливість, блювання, диспептичні реакціï, шум у вухах, ослаблення слуху. У цих випадках потрібно зменьшитидозу.

Особливостізастосування. Не виявлені.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Під впливом Антигрипокапсу підсилюється діяантикоагулянтів, гіпоглікемічних препаратів, підвищується ризиккишково-шлункових кровотеч при одночасному прийомі кортикостероїдів, трохиослаблюється дія фуросеміду, спиронолактону. При одночасному вживанніАнтигрипокапсу з антацидами, до складу яких входить магнію чи/або алюмініюгідроксид, сповільнюється і зменшується всмоктування кислоти ацетилсаліцилової.Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному відсвітла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 20 0С.Термін зберігання – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z