Загружается, подождите...

Антигрипін-arn (Antigrippinum-arn)


основні фізико-хімічні властивості: гранули кулеподібноїформи, білого кольору з сіруватим або кремуватим відтінком, солодкі на смак;

склад:10 гр гранул містять аконіту 6СН 25мг, беладонни 6СН 25 мг, бріонії 6СН 25 мг, дулькамари 6СН 25 мг.допоміжні речовини: крупка цукрова гомеопатична.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Інші комбінованіпрепарати, що застосовуються при застудних захворюваннях. Код АТС R05Х. Фармакодинаміка. До складу препарату входять 4досліджені та добре вивчені гомеопатичні монопрепарати. Сполучення складових інгредієнтів забезпечує швидкета стійке ослаблення симптомів, що характерні для грипу та гострихреспіраторно-вірусних інфекцій.При цьому, аконіт особливо ефективний на початковійстадії захворювання, у разі раптового підвищення температури тіла, щосупроводжується спрагою, ознобом, охриплістю, головним болем, занепокоєнням.Беладонна показана при гострому гарячковому стані,пов’язаному із сильним переохолодженням, без спраги, але із сильнимпотовиділенням, болем у горлі, кашлем.Бріонія справляє добрий ефект при болю у горлі тасухому кашлі.Дулькамара ефективна при станах, спричиненихтривалим перебуванням у сирості і супроводжуються нежитєм, кашлем, тупим іниючим болем у грудях.Препарат швидко та майже повністю всмоктується післяперорального застосування.Дія препарату є сукупною дією його компонентів.Проведення кінетичних спостережень неможливе, оскільки всі разом компоненти неможуть бути відстежені за допомогою біодосліджень.

Показання для застосування. Профілактика та лікуваннягрипу і гострих респіраторно-вірусних захворювань.

Спосіб застосування та дози. При виникненні першихсимптомів гострого респіраторного захворювання або грипу діти з 1 до 6 років приймаютьіз розрахунку 1 гранула на кожний рік життя, старше 6 років і дорослі – по 6гранул, під язик, до повного розчинення. В гострих випадках прийом повторюютьчерез 30-40 хвилин, до зникнення симптомів захворювання, але не більше 3 днів поспіль. З профілактичною метоювікову дозу приймають 1-2 рази на добу, за 30 хвилин до або через 1-1,5 годинипісля їди. Побічна дія. Не описана.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів препарату. Вік дитини до 1 року.

Передозування. Підвищені дози неспричинюють шкідливих наслідків і не потребують антидотної терапії – достатньоприпинити прийом препарату. При тривалому прийомі препарату (більше ніж 7 днів)рекомендується робити перерву в прийомі протягом 1-2 днів на тиждень.

Особливості застосування. Ефективний у педіатричнійпрактиці. Паління, вживання фітотерапевтичних засобів, кави таалкоголю послаблює терапевтичну дію Антигрипіну-ARN®.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Комбінація з антибіотиками, сульфаніламідними препаратами та вітамінами можливаі доцільна. Взаємодія з іншими лікарськими засобами - невідома.Можливо застосовувати вагітним жінкам та жінкам, якігодують груддю.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін зберігання - 5років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z