Загружается, подождите...

Антигрипін дитячий (Antigrippinbaby)


основні фізико-хімічні властивості: гранули, розчинні у воді,білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору;

склад: 10 г гранул містять Хіни 30СН 20мг, Феруму фосфорикуму 50СН 20 мг, Беладони 1000СН 20 мг, Aрніки 30СН 20 мг,Aрсенікуму альбуму 1000СН 20 мг;допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фармакологічнівластивості препарату обумовлені поєднанням рослинних та мінеральнихкомпонентів, що входять до складу препарату. Виявляє жарознижуючу,протизапальну, метаболічну, імуномодулюючу дії. Компоненти, що входять укомплекс, підібрані з урахуванням особливостей перебігу вірусних табактеріальних інфекцій у дітей (схильність до гіпертермічних реакцій, судомнихреакцій на фоні підвищення температури, схильність до генералізації запальнихпроцесів).Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Симптоматична терапія пригрипі, гострих респіраторних захворюваннях, інфекціях верхніх дихальних шляхів;профілактика грипу під час епідемії; гарячкові стани у дітей при прорізуваннізубів; профілактика гіпертермічних судомних реакцій. Тяжкий перебіг захворюваньз вираженими симптомами інтоксикації та гіпертермії у дорослих.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 3років під час хвороби призначають по 5 гранул 3 рази на добу до стійкогополіпшення стану. Для профілактики під час епідемії грипу - 1 раз на добу по 5гранул. При пропасниці – кожні 10 - 15 хв до покращання стану. Гранули прийматипід язик, до повного розсмоктування, за 15 - 20 хв до або через 1 год післяїди. За необхідності гранули розчинити у невеликій кількості води.Дітям від 1 до 3 років гранулирозчинити у невеликій кількості води з розрахунку 1 гранула на рік життя.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Діти до 1 року.

Передозування. Не призводить донегативних наслідків та не потребує антидотної терапії.

Особливості застосування. Вагітність і лактація.Застосуванняпрепарату можливо лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищуєпотенційний ризик для плода або дитини.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Припоєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомом повиненстановити не менше 30 хв.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступномудля дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z