Загружается, подождите...

Антигрипін (Antigrippin)


основні фізико-хімічні властивості: гранули, що розчиняються уводі, солодкі на смак, білого кольору з сіруватим або кремовим відтінком;

склад: Аконітум 1000CH 20 мг; Рус токсикодендрон 1000CH 20 мг; Арніка 1000CH20 мг; Арсенікум альбум 1000CH 20 мг; Меркур солюбіліс 1000CH 20 мг;допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат, що застосовується при застудних захворюваннях. Код АТС R05 X.

Фармакологічні властивості. Зменшує симптомизагальної інтоксикації, гарячки. Підвищує стійкість організму до впливунесприятливих погодних факторів, сприяє активізації захисних сил організму.Профілактичний засіб під час епідемій грипу та гострих респіраторнихзахворювань.

Показання до застосування. Профілактика та лікуваннягрипу, гострих респіраторних захворювань.

Спосіб застосування та дози. Під час хвороби – по 7гранул під язик, 3-5 разів на день. Для профілактики під час епідемії – 1-2прийоми на день по 7 гранул. Дітям від 1 до 7 років – із розрахунку 1 гранулана рік життя (на 1 прийом).

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не призводить донегативних наслідків і не потребує антидотної терапії.

Особливості застосування. Гранули приймати під язик,до повного розсмоктування, за 15-20 хвилин до або через годину після їжі.При необхідності гранули розчинитиу невеликій кількості води.Можливий прийом препарату в періодивагітності і лактації.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Припоєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомами повиненстановити не менше 30 хвилин.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 0С. Термінпридатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z