Загружается, подождите...

Антифунгін (Antifunginum)


хімічна назва: 1,10-декаметилен-біс (N,N-диметил-ментоксикарбонілметил)-амонію дихло-рид;

основні фізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина з запахом спирту;

склад: 1 мл розчину містить декаметоксину (в перерахунку на суху речовину) –0,001 г;допоміжні речовини: спирту етилового 40%.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезинфікуючі засоби.Код АТС D08A J10**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Декаметоксин має широкий спектр антимікробної дії:активний щодо грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів. Препаратвиявляє бактерицидну дію на стафілококи, стрептококи, дифтерійну паличку,синьогнійну паличку, капсульні бактерії та фунгіцидну дію на дріжджі,дріжджеподібні гриби, аспергіли, збудники епідермофітії, трихофітії,мікроспорії, еритразми, плісняві гриби. Декаметоксин підвищує чутливістьбактерій до антибіотиків. Фунгістичні (бактеріостатичні) концентрації препаратублизькі до його фунгіцидних (бактерицидних) концентрацій.Фармакокінетика.Після місцевого застосування Антифунгіну його складових у сироватці крові невиявлено.

Показання для застосування. Лікування грибкових уражень шкіри:епідермофітії, трихофітії, грибкових екзем, кандидозу та профілактика цихзахворювань. Кандидомікозні ураження шкіри, слизової оболонки ротової порожнинита зіву, еритразма, сквамозно-гіперкератична, інтертригінозна таінтертригінозно-гіперкератична форми епідермофітії, висівкоподібний лишай,гнійничкові захворювання шкіри, спричинені стійкими до антибіотиків коковимибактеріями, а також екзема та сикози носових вхідних отворів, мультиформнаексудативна еритема, виразково-некротичний гінгівіт.

Спосіб застосування та дози. Для усунення гострих проявів захворюваннязмащують уражені ділянки 2–3 рази на день до зникнення клінічних симптомівзахворювання протягом 14–20 днів. Після одужання продовжують змащувати шкіру1–2 рази на день протягом 3–5 тижнів. Гнійничкові захворювання шкіри, зумовленікоковою групою мікроорганізмів, у тому числі фолікуліт та сікоз у ділянціобличчя, змащують 2–3 рази на день до повного одужання. Далі – 1–2 рази натиждень протягом 4–6 тижнів.

Побічна дія. В окремих випадках у осіб з підвищеною чутливістюшкіри до препарату можливі висипання на шкірі, які швидко зникають післязакінчення лікування.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при індивідуальнійчутливості до компонентів препарату. Передозування. Не описане.

Особливості застосування. При запальних явищах та при підвищеній чутливості допрепарату або у випадках подразнень шкіри препарат розводять дистильованоюводою у співвідношенні 1:1 або 1:2. Діюча речовина антифунгіну – декаметоксин,нетоксичний, тому препарат можна застосовувати для лікування дітей, жінок вперіоди вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Активний інгредієнт Антифунгіну –декаметоксин, підвищує чутливість бактерій до антибіотиків.

Умови та термін зберігання. Зберігають у захищеному від світла місці притемпературі від 15°С до 25 °С. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z