Загружается, подождите...

Анти - ангін (Anti - angin)


основні фізико-хімічні властивості: плоскі таблетки від блідо-рожевого дорожево-червоного кольору з м’ятно-ментоловим ароматом. З обох боків гравіювання“NP” на тлі дерева.

склад: 1 таблетка для смоктання містить: хлоргексидинуацетат 2,00 мг, тетракаїну гідрохлорид 0,20 мг, аскорбінової кислоти 50,00 мг. допоміжні речовини: ментол, м’ятна олія, анісова олія, діоксид кремнію,сахарин, сорбітол, магнію стеарат, харчовий барвник.

Форма випуску. Таблетки для смоктання

Фармакотерапевтична група. Місцевий, протизапальний антимікробний засіб. ATC R 02A A20.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Анти-ангінмає бактерицидну, протигрибкову, місцевознеболюючу та загальнозміцнюючу дії, щообумовлені його активними компонентами.Хлоргексидин – антисептик з групи біс-бігуанідів, що маютьбактерицидну дію відноcно широкого спектру грам-позитивних і грам-негативнихбактерій (стрептококи, стафілококи, пневмококи, коринебактерії, паличкаінфлюенци, клебсіела).Дія обумовлена неспецифічною взаємодією з кислими фосфоліпідамиклітинної мембрани мікроорганізмів, внаслідок чого порушується діяльністьмембранозв’язаних ферментів і транспорт іонів калію, амінокислот, нуклеотидів.Хлоргексидин подавляє також деякі групи грибків (кандида). Хлоргексидин не активнийпроти бактеріальних спор при кімнатній температурі. Більш ефективний принейтральному та слабокислому рН.Тетракаїн – ефективний місцевоанестезуючий засіб, швидко знімає або зменшуєвідчуття болю.Аскорбінова кислота – речовина із групи водорозчинних вітамінів.Відіграє важливу роль у регулюванні окисно-відновних процесів, вуглеводногообміну, згортання крові, регенерації тканин, приймає участь у синтезікортикостероїдів, колагену, нормалізує проникність капілярів. Є природнимантиоксидантом, підвищує опір організму до інфекцій.Фармакокінетика.Оскількитаблетка для смоктання повинна повністю розчинитися в роті, всмоктуваннявідбувається як у роті і ротоглотці, так і в шлунково-кишковому тракті. Хлоргексидин – дуже слабо всмоктується в шлунково-кишковомутракті. Невелика частина хлоргексидину, який всмоктався, метаболізується упечінці, виводиться жовчю в незмінному виді.Тетракаїн – швидко всмоктується слизовою оболонкою порожнини рота, викликаючизнеболюючий ефект, що триває приблизно 30 –60- хвилин. Піддається гідролізустеразами у плазмі крові з утворенням пара-амінобензойної кислоти таінших метаболітів. Виводиться переважно нирками.Аскорбінова кислота – швидко всмоктується у кишечнику. Існує системаактивного транспорту аскорбінової кислоти. При прийомі великих доз може матимісце пасивна дифузія. Після всмоктування, вітамін С швидко переходить у кровта розподіляється по всім тканинам організму. В крові виявляється в основномувільна аскорбінова кислота: дегідроаскорбінова кислота складає 5-20% відзагальної кількості вітаміну С. Концентрація вітаміну С у тканинах і лімфоцитахперевищує в десятки разів його концентрацію у плазмі. Виведення здійснюється ізсечею у незмінному вигляді та у вигляді метаболітів. При прийомі всерединувітаміну С у фізиологічних дозах основним метаболітом є щавлева кислота (55%).Наявна також аскорбінова кислота, дегідроаскорбінова (25%), дікетоглюконовакислота (2%), аскорбат-2-сульфат.

Показання для застосування. Запальні захворювання порожнини рота, глоткита верхніх дихальних шляхів: стоматити, гінгівіти, тонзиліти, фарингіти, ангіни( у комплексній терапії), пошкодження порожнини рота, профілактика запаленьпісля екстракції зубів.

Спосіб застосування та дози. Дітям від 3-х років приймати по 1 таблетці 2 рази на день;дітям від 6 років по 1 таблетці 3 рази на день;дітям від 14 років та дорослим по 1 таблетці кожні 2-3 години, але небільше 6 таблеток на добу, повільно розсмоктуючи у роті.

Побічна дія. Іноді можливе виникнення алергічних реакцій накомпоненти препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дітидо 3-х років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома при прийомі рекомендованих доз.

Особливості застосування. Особливостей застосування немає.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі умісцях, недоступних для дітей. Термін зберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z