Загружается, подождите...

Ангіналспрей з ромашкою (Anginalspray with matricaria flowers)


основні фізико-хімічнівластивості: рідина від світло- до темно-коричневого кольору з характерним запахом;

склад: 1г препарату містить:рідкого екстракту квітів ромашки лікарської(60:100) 0,04 г;рідкого екстракту квітів календули лікарської (13:100)0,02 г;рідкого екстракту трави материнкизвичайної (38:100) 0,02 г;рідкого екстракту квітів липисерцеподібної (33:100) 0,02 г;евкаліптової олії 0,001 г;м'яти олії 0,0005 г;допоміжні речовини: етанол 96 %, калію сорбат,олеат сорбітану, макрогол 400, вода очищена.

Форма випуску. Спрей.

Фармакотерапевтична група.Засоби, що застосовуються призастудних захворюваннях горла і верхніх дихальних шляхівКод АТС R 02АА20.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Дезінфекційний,протизапальний, обволікаючий іпротибольовий препарат длялікування горла і порожнини рота. Спеціально підібрані комбінації лікарськихрослин діють комплексно на уражену слизову оболонку, обумовлюючи швидкезменшення болю, подразненням в горлі. Ромашка має спазмолітичні, протизапальніі протисептичні властивості. Календула має протимікробні і ранозагоювальнівластивості.Материнка діє болезаспокійливо.Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування.Інфекційно-запальні захворюванняпорожнини рота, горла і верхніх дихальних шляхів, які проявляються болем угорлі, хрипотою, запаленням ясен і слизової порожнини рота: ангіна, фарингіт,бронхіт, стоматит, гінгівіт.

Спосіб застосування тадози.Наноситься безпосередньо на слизові оболонки і для дітей віком від 3 до 6 років- по 1 дозі до 3 разів за добу, від 6 до 12 років - по 1-2 дози до 5 разів надобу, для дітей віком від 12 років і дорослих по - 2-3 дози до 8 разів за добу(по мірі необхідності).При натисканні на головкурозпилювача розпиляється 1 доза, яка містить 0,132 г.Застосовується у складі комплексноїтерапії. При відсутності ефекту від лікування протягом 3 - 4 діб або погіршення стану необхіднопереглянути тактику лікування.Після прийому препаратурекомендується протягом півгодини утримуватися від приймання їжі і пиття.

Побічна дія. Невідома.

Протипоказання.Алергічні реакції на лікарськірослини, що входять до складу препарату.Дитячий вік до 3 років.

Передозування. Невідомо.

Особливості застосування.Можна застосовувати препарат підчас вагітності та годування груддю.Препарат містить від 23 до 30 %спирту, що треба мати на увазі водіям..

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання.Зберігатив сухому, темному і недоступному для дітей місці при температурі не вище +25°С. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z