Загружается, подождите...

Ангінал з шавлією,солодкою і евкаліптовою олією (Anginal with sage, liquoriceand eucalypti etheroleum)


основні фізико-хімічні властивості: кругла таблетка кольору слонової кістки, зі смаком і характерним запахом рослинних екстрактів, евкаліптової оліїі ментолу;

склад: 1 таблетка міститьсухого екстракту листя шавлії лікарської 4 мг,сухого екстракту коріння солодки голої 4 мг,аскорбінової кислоти 30 мг,цетилпіридинію хлориду 1,5 мг,ментолу 5 мг,евкаліптової олії 0,5 мг;допоміжні речовини: сорбітол, кремнію оксид колоїдний, гідроксипропілметилцелюлоза,магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застуднихзахворюваннях. Код АТС АТХ R05X.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Антисептичний, протизапальний, відхаркувальний ізлегка знеболювальний засіб. Шавлія справляє інтенсивну протимікробну дію, яка підсилюється дієюевкаліптовоїолії. Солодка стимулює активність війчастого епітелію і підсилюєсекреторну функцію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, що допомагаєрозрідженню мокротиння і його швидкій евакуації. Крім того, солодковий корінь справляєвиражену протизапальнуі спазмолітичну дію. Спеціально підібраний засіб – хлорид цетилпіридину – знищує збудниківінфекції.Ментол охолоджує, справляє легку місцеву знеболюючу дію.Вітамін С (аскорбінова кислота) мобілізує захисні сили організму наборотьбу з інфекцією, а також нормалізує проникність капілярів, яка часто стаєпорушеною при запальних процесах.Препарат приймають як відхаркувальний засіб із секретолітичною ісекретомоторною дією від кашлю і бронхіального катару, також при запаленняхверхніх дихальних шляхів.Активно діючими речовинами лікарського засобу є сапоніни, особливогліцеризинова кислота солодки (glycyrrhizinic acid), яка має бактерицидну іпротивірусну дію. Противірусна дія гліцеризину вірогідно базується на активізації іпідсиленні вироблення інтерферону, що було підтверджено експериментально.Ізофлавоніди хізпаглабридинА і В мають схожу протимікробну дію, так само, як і лізобензофуран.Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування.Захворювання порожнини рота, горла і верхніхдихальних шляхів, які проявляються болями в горлі, захриплістю, сухимподразливим кашлем, запаленням ясен і слизової порожнини рота: ангіна,фарингіт, ларингіт, бронхіт, стоматит, гінгівіт.

Спосіб застосування та дози. Повільно розсмоктувати в порожнині рота:дорослим – по 1 таблетці кожні 2-3 години (добова доза - 6 - 8таблеток);дітям від 10 до 15 років – по ½ - 1 таблетці кожні 3 - 4 години(добова доза - 4- 5 таблеток);дітям від 5 до 10 років – по ¼ - ½ таблетки кожні 3 - 4години (добова доза - 2- 3 таблетки).Після розсмоктування таблетки для кращого її впливу рекомендуєтьсяпротягом ½ години утримуватися від пиття і приймання їжі.

Побічна дія.При підвищеній чутливісті можливі алергічні реакції.

Протипоказання.Захворювання, що супроводжуються застоєм жовчі, цироз печінки, гепатит,артеріальнагіпертенція, підвищена чутливість до компонентів препарату.Вагітність. Дитячий вік до 5 років.

Передозування.Не відомо.

Особливості застосування. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або потенційнонебезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Не відома.

Умови та термін зберігання.Зберігати в сухому, темному і недоступному для дітеймісці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z