Загружается, подождите...

Ангінал з мальвою,ромашкою і шавлією (Anginal with malve, camomileand sage)


основні фізико-хімічні властивості: кругла таблетка кольору від слонової кісткидо світло-коричневого, зі смаком і характерним запахом рослиннихекстрактів, евкаліптової олії і ментолу;

склад: 1 таблетка міститьсухого екстракту квітів мальви лісової 8 мг,сухого екстракту квітів ромашки 8 мг,сухого екстракту листя шавлії лікарської 4 мг,аскорбінової кислоти 30 мг,цетилпіридинію хлориду 1,5 мг,ментолу 5 мг,евкаліптової олії 0,5 мг;допоміжні речовини: сорбітол, кремнію оксид колоїдний,гідроксипропілметилцелюлоза, магнію стеарват.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застуднихзахворюваннях. Код АТС АТХ R05X.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Асептичний, протизапальний, відхаркувальний і злегказнеболювальний засіб. Квіти мальви лісової приймаються при застуді, призапаленнях горла і ротової порожнини, а також застосовуються як м’який,в’яжучий засіб при гастроентеритах.Мальва лісова містить велику кількість слизових речовин, якіобволікають запалені тканини носоглотки і верхніх дихальних шляхів, справляючитим самим протизапальну і пом’якшувальну дію.Ромашка є спазмолітичним, протизапальним і антисептичним засобом. Йогопротизапальна, спазмолітична, виразкозахисна та бактерицидна дія булазафіксована в клінічних тестуваннях. Ромашка застосовується при запаленняхшкіри та слизових оболонок, таких як запалення носа, горла і бронхів. Квіти ромашки мають локальний, протизапальний, заспокійливий ефект.Шавлія справляє інтенсивну протимікробну дію, яка підсилюється дієюевкаліптової олії як протизапального засобу при запаленнях ротової порожнини ігорла, при гінгівітах і стоматитах. Спеціально підібраний засіб – хлорид цетилпіридину – знищує збудниківінфекції. Вітамін С (аскорбінова кислота) мобілізуєзахисні сили організму на боротьбу з інфекцією, а також нормалізує проникністькапілярів, яка часто стає порушеною при запальних процесах.Ментол охолоджує, справляє легку місцеву знеболюючу дію.Ефективний результат взаємодії структурно різних складових частинпрепарату зумовлює його терапевтичну цінність.Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування.Захворювання порожнини рота, горла і верхніх дихальних шляхів, якіпроявляються болями в горлі, захриплістю, сухим подразливим кашлем, запаленням ясені слизової порожнини рота: ангіна, фарингіт, ларингіт, бронхіт, стоматит, гінгівіт.

Спосіб застосування та дози. Повільно розсмоктувати в порожнині рота:дорослим – по 1 таблетці кожні 2-3 години (добова доза - 6 - 8таблеток);дітям від 10 до 15 років – по ½ - 1 таблетці кожні 3 - 4 години(добова доза - 4- 5 таблеток);дітям від 5 до 10 років – по ¼ - ½ таблетки кожні 3 - 4години (добова доза - 2- 3 таблетки).Після розсмоктування таблетки для кращого її впливу рекомендуєтьсяпротягом ½ годиниутримуватися від пиття і приймання їжі..

Побічна дія.При підвищеній чутливості можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.Дитячий вік до 5 років.

Передозування.Не відомо.

Особливості застосування. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або потенційнонебезпечними механізмами.Перешкод для застосування препарату під час вагітності та годуваннігруддю немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Не відома.

Умови та термін зберігання.Зберігати в сухому, темному і недоступному для дітеймісці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z