Загружается, подождите...

Ангінал спрей зшавлією (Anginal spray withsage)


основні фізико-хімічні властивості: рідина від світло- до темно-коричневогокольору з характерним запахом;

склад: 1г препарату містить:рідкого екстракту листків шавлії лікарської (1:10) 0,04 г;рідкогоекстракту трави материнки звичайної (1:10) 0,02 г,рідкого екстракту квітів і листків мальви лісової (1:10) 0,02 г;рідкого екстракту квітів календули лікарської (1:10) 0,02 г;евкаліптової олії 0,001 г;м’яти олії 0,0005 г;допоміжні речовини: етанол 96 %, калію сорбат, олеат сорбітану,макрогол 400, вода очищена.

Форма випуску. Спрей.

Фармакотерапевтична група.Засоби, що застосовуються при застудних захворюваннях горла і верхніхдихальних шляхівКод АТС R02АА20.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Дезінфекційний, протизапальний, обволікаючий іпротибольовий препарат для лікування горлаі порожнини рота. Спеціально підібрані комбінації лікар-ських рослин діють комплекснона уражену слизову оболонку, обумовлюючи швидке зменшення болю, подразнення вгорлі. Шавлія має дезінфекційні, протизапальні, кровоспинні властивості. Материнкадіє болезаспокійливо. Мальва має обволікаючу,відхаркувальну дію. Календула має протимікробні і ранозагою-вальні властивості. Крім того, всіці трави мають виражену протизапальну і протисептич-ну дію. Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування. Інфекційно-запальнізахворювання порожнини рота, горла і верхніх дихальних шляхів, які проявляються болем в горлі,хрипотою, сухим кашлем, запаленням ясен і слизової оболонки порожнини рота:ангіна, фарингіт, стоматит, гінгівіт.

Спосіб застосування та дози. Наноситься безпосередньо на слизовіоболонки і для дітейвід 3 до 6 років - по 1 дозі до 3 разів за добу, від 6 до 12 років - по1 - 2 дози до 5 разів на добу, для дітей віком від 12 років і дорослих – 2 - 3 дози до 8 разівза добу (по мірі необ-хідності). При натисканні на головку розпилювача розпиляється 1 доза, яка містить0,132 г препарату.При відсутності ефекту від лікування протягом 3 - 4 діб або погіршеннястану необхідно переглянути тактику лікування.Після прийому препарату рекомендуєтьсяпротягом півгодини утримуватися від приймання їжі і пиття.

Побічна дія. Невідома.

Протипоказання.Алергічні реакції на лікарські рослини, що входять до складупрепарату.Дитячий вік до 3 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Передозування. Невідомо.

Особливості застосування. Можна застосовувати препарат під час вагітності та годуваннягруддю.Препарат містить від 23 до 30 % спирту, що треба мати на увазіводіям.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, темному і недоступномудля дітей місці при температурі не вище +25°С. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z