Загружается, подождите...

Ангінал спрей з календулою (Anginal spray withmarigold)


основні фізико-хімічні властивості: рідина від світло- до темно-коричневогокольору з характерним запахом;

склад: 1г препарату містить:рідкого екстракту квітів календули лікарської (13:100) 0,04 г;рідкогоекстракту квітів ромашки аптечної (60:100) 0,02 г;рідкого екстракту листків подорожника ланцетного (80:100) 0,02 г;рідкого екстракту трави материнки звичайної (38:100) 0,02 г,евкаліптової олії 0, 001 г;м’яти олії 0,0005 г;допоміжні речовини: етанол 96 %, калію сорбат, олеат сорбітану, макрогол400, вода очищена.

Форма випуску. Спрей.

Фармакотерапевтична група.Засоби,що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТС R02АА20; R05X.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Дезінфекційний, протизапальний,обволікаючий іпротибольовий препарат для лікування горла іпорожнини рота. Спеціально підібрані комбінації лікар- ських рослин діють комплексно наслизову оболонку, обумовлюючи швидке зменшення болю, подразнення вгорлі. Календула має сильні протимікробніі ранозагоювальні властивості.Ромашка знімає спазми, материнка діє болезаспокійливо.Подорожник розріджує в’язкемокротиння і допомагає його виведенню з дихальних шляхів, загоює рани.Крім того, всі ці трави маютьвиражену протизапальну і антисептичну дію. Фармакокінетика.Точно не досліджена. Біологічно активні засобипрепарату маютьпереважно місцеву дію.

Показання для застосування. Захворювання порожнини рота іверхніх дихальних шляхів, які проявляються болем в горлі, хрипотою, сухимкашлем, запаленням ясен і слизової оболонки порожнини рота: ангіна, фарингіт,ларингит, бронхіт, стоматит, гінгівіт.

Спосіб застосування та дози. Наноситься безпосередньо на слизовіоболонки. Для дітейвіком від 3 до 6 років - по 1 дозі до 3 разів на добу, від 6 до 12років - по 1 - 2 дози - 5 разівна добу, для дітей віком від 12 років і дорослих по 2-3 дози до 8 разівна добу (по мірі необхідності). При натисканні на головку розпилювача розпиляється 1 доза, яка містить0,132 г.При відсутності ефекту відлікування протягом 3 - 4 діб або погіршення стану необхідно переглянути тактику лікування.Після прийому препарату рекомендуєтьсяпротягом півгодини утримуватися від приймання їжі і пиття.

Побічна дія. Невідома. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Алергічні реакції на лікарські рослини, що входять до складупрепарату.Дитячий вік до 3 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Передозування. Невідомо.

Особливості застосування. Можна застосовувати препарат під час вагітності та годування груддю. Препарат містить від 23 до 30 % спирту, що треба мати на увазі водіям.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, темному і недоступномудля дітей місці при температурі не вище +25°С. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z