Загружается, подождите...

Ангін-хеель c (Angin-heel s)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглі, плоскі з фаскою, від білогодо біло-жовтого кольору, без запаху;

склад: 1 таблетка містить: Hydrargyrumbicyanatum D8 – 30 мг, Phytolacca americana D4 – 30 мг, Apis mellifica D4 – 30мг, Arnica montana D4 – 30 мг, Hepar sulfuris D6 – 60 мг, Solanum dulcamara D4– 60 мг, Atropa belladonna D4 – 60 мг;допоміжні речовини: магнію стеарат, лактоза. Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат має протизапальну,антисептичну, дезінтоксикаційну дію, яка базується на активації захисних силорганізму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного,мінерального та тваринного походження, які входять до складу препарату.Фармакокінетика. Для гомеопатичних препаратів не визначається.

Показання для застосування. Ангіни різної етіології. Загостренняхронічного тонзиліту. Тонзилогенна інтоксикація та ускладнення, що виникливнаслідок хронічного тонзиліту (в тому числі ревматичний міокардит таполіартрит, нефрит).

Спосіб застосування та дози. Разова доза: дорослим і дітям від 6 років −1 таблетка сублінгвально (до повного розсмоктування), дітям до 1 року – 1/4таблетки, від 1 до 3 років − 1/2 таблетки, від 3 до 6 років – 3/4таблетки, розтертої на порошок та розчиненої в 1 чайній ложці води. Приймати 3 рази на добу за 15 – 20 хвилин до їди або через годинупісля. У разі гострого початку захворювання приймати разову вікову дозу кожні15 хвилин протягом перших 2 годин. Далі перейти на прийом 3 рази на добу.Курс лікування − 1– 3 тижні.Після одужання рекомендується продовжити прийом препарату 2 рази надобу ще протягом 3 – 5 днів з метою профілактики ускладнень.

Побічна дія. В окремих випадках можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Не відомі.

Передозування. Не відзначалось.

Особливості застосування. Людям з непереносимістюлактози слід враховувати, що препарат у своєму складі містить лактозу. Інколипри лікуванні хронічного тонзиліту та його загострення можлива поява гнійнихпробок на мигдаликах, що є доброю ознакою і не потребує припинення лікування.Питання про доцільність застосування препаратувагітними та жінками, що годують груддю, вирішується індивідуально.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Контейнер зберігати у зовнішній картонній коробціпри температурі від 15 °С до 25 °С.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Термін придатності − 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z