Загружается, подождите...

Ангін-гран (Angin-gran)


основні фізико-хімічні властивості: гранули, що розчиняються уводі, солодкі на смак, білого кольору з сіруватим або кремовим відтінком;

склад: Беладона 1000CH 20 мг; Гепарсульфур 1000CH 20 мг; Фітолякка 200CH 20 мг; Меркуріус солюбіліс 1000CH 20 мг;Ляхезис 1000CH 20мг;допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат, що застосовується при застудних захворюваннях. Код АТС R05 X.

Фармакологічні властивості. Зменшує біль у горлі,запальні явища, набряклість. Сприяє зменшенню гіпертрофії мигдаликів і знижуєчисло рецидивів при хронічних тонзилітах.

Показання для застосування. Гострі тонзиліти,рецидивуючі ангіни, збільшення мигдаликів.

Спосіб застосування та дози. У гострому періоді (приболю в горлі, підвищенні температури) – п о 7 гранул під язик, 3-5 разів надень. Для профілактики та при хронічних тонзилітах – по 5 гранул, 1-2 прийомина день. Дітям від 3 до 7 років – із розрахунку 1 гранула на рік життя (на 1 прийом).Дітям до 3 років – за призначенням лікаря.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не призводить донегативних наслідків і не потребує антидотної терапії.

Особливості застосування. Гранули приймати під язик,до повного розсмоктування, за 15-20 хвилин до або через годину після їди.При необхідності гранули розчинитиу невеликій кількості води.Можливий прийом препарату в періодивагітності і лактації.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Припоєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомами повиненстановити не менше 30 хвилин.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,недоступному для дітей місці, при температурі не вище 250С. Термінзберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z