Загружается, подождите...

Аналгол (Analgol)


oсновні фізико-хімічні властивості: однорідна напівпрозора мазь білого абобілого з жовтуватим відтінком кольору, з характерним запахом;

склад: 100 г мазі містить камфори - 1 г, ментолу – 1 г, олії сосни лісової -0,5 г, олії терпентинової очищеної - 0,5 г, олії ялівцю - 0,5 г;допоміжні речовини: вазелін медичний.

Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевого застосування при суглобовомута м’язовому болю. Код АТС МО2АХ10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фармакологічна дія мазі зумовленаїї складовими компонентами. Камфора і натуральні рослинні олії, що входять доїї складу, спричиняють подразнення нервових закінчень шкіри і підшкірнихтканин, що супроводжується розширенням поверхневих судин, відчуттям теплоти таполіпшенням кровопостачання в шкірі і підшкірній клітковині. Ментол такожвикликає подразнення нервових закінчень, що призводить до відчуття легкогопечіння та поколювання, спричиняє легку місцевознеболювальну дію, має слабкіантисептичні властивості.

Фармакокінетика. Мазь має переважно місцеву дію. Середня тривалістьдії 4 – 5 годин.

Показання для застосування. Препарат призначають при ревматизмі, артритах,артралгіях, міозитах, ішіасі, радикулітах, а також при симптоматичному лікуванніларингітів, трахеїтів, болю у горлі, ринітів.

Спосіб застосування та дози. Мазь втирають в неушкоджену і здорову шкіру2 – 3 рази на день. При запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів мазь втираютьв шкіру у ділянці горла, трахеї, перенісся, крил носа.

Побічна дія. При підвищеній індивідуальній чутливості можеспостерігатись подразнення шкіри.

Протипоказання. Механічні та інші ушкодження шкіри, інфекційні ізапальні процеси в місці аплікації. Підвищена чутливість до компонентівпрепарату.Дитячий вік до 3 років.

Передозування. Симптоми передозування відсутні.

Особливості застосування. Необхідно запобігати попаданню на слизові оболонки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з саліцилатамита іншими протизапальними засобами терапевтичний ефект посилюється.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла танедоступному для дітей місці при температурі до 25 0С. Термінпридатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z