Загружается, подождите...

Анальдим (Analdim)


основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від білого кольору до білого зжовтуватим чи кремовим відтінком, сигароподібної форми;

склад:1супозиторій містить метамізолу натрію (анальгіну) - 100 мг чи 250 мг,дифен-гідраміну гідрохлориду (димедролу) - 10 мг чи 20 мг;допоміжні речовини: твердий жир.

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики й антипіретики. АТС N02В.

Фармакологічні властивості. Анальгін - похідне піразолону – маєвиражену аналгезивну і жарознижувальну дію, що обумовлено пригніченням синтезубрадикініну, простагландинів. Димедрол чинить антигістамінну, седативну, центральнухолінолітичну, протизапальну дію. Крім того, димедрол потенціює дію анальгіну.Фармакокінетика. Анальгін і димедрол швидко всмоктується в прямійкишці, і в крові швидко (протягом 1-2 годин) утворюються їхні піковіконцентрації. Анальгін і димедрол широко розподіляються в організмі, легкопроникають у ЦНС. Анальгін виводиться з організму із сечею у незмінному станіта у сполуках із сірчаною і глюкуроновою кислотами; димедрол метаболізується впечінці. Дія препарату проявляється протягом 5-6 годин після його застосування.

Показаннядля застосування. Гарячка,що зумовлена інфекційно-запальними захворюваннями, больовий синдром слабкої чипомірної вираженості: головний біль, зубний біль, біль у післяопераційномуперіоді, при нирковій і печінковій коліках, невралгії, міалгії, травмах,опіках.

Спосіб застосування та дози. Препарат вводять у пряму кишку. Частотазастосування - 1-3 супозиторії на добу. Дітям віком 1-4 роки призначаютьсупозиторії, що містять 110 мг діючих речовин (100 мг анальгіну і 10 мгдимедролу), по 1 супозиторію одноразово. Дітям старшим 5-ти років і дорослимпризначають супозиторії, що містять 270 мг діючих речовин (250 мг анальгіну і20 мг димедролу). Дітям 5-14 років - по 1 супозиторію одноразово, дорослим - по1-2 супозиторії одноразово. Тривалість лікування встановлюють індивідуально, дозняття симптомів гарячки та болю: від 1 до 3 - 4 днів.

Побічна дія. Обумовлена дією димедролу на центральну нервовусистему: сонливість, загальна слабкість; рідко - запаморочення, сухість у роті,нудота, що проходять після відміни препарату. Можливе незначне послабленнявипорожнення. При дотриманні рекомендованих доз і тривалості лікування зміни з боку системи крові, що можливі притривалому застосуванні анальгіну, виключаються.

Протипоказання. Виражені порушення функції печінки або нирок,захворювання крові, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, бронхіальна астма,періоди вагітності та лактації, підвищена чутливість до препарату, дітям вікомдо 1року.

Передозування. Не описане.

Особливості застосування. З обережністю призначають пацієнтам, якізаймаються видами діяльності, що вимагають підвищеної уваги і швидких психічнихреакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Маючи вищу спорідненість з білками крові,анальгін може витісняти із комплексу з білком антикоагулянти кумаринового ряду,аспірин, сульфаніламіди, антибіотики, підвищуючи їхній фармакологічний ефект.Підсилює ефекти етанолу; одночасне застосування з хлорпромазином та іншимипохідними фенотіазину може спровокувати виникнення гіпертермії. При одночасномупризначенні циклоспорину знижується концентрація останнього в крові.Фенілбутазон, барбітурати та інші гепатоіндуктори зменшують ефективністьпрепарату. Одночасне призначення з іншими аналгетиками, трициклічнимиантидепресантами та алопуринолом може призвести до посилення токсичності. Нерекомендується застосовувати з психостимуляторами.

Умови і терміни зберігання. У сухому, захищеному від світла місці, притемпературі від 8 до 15° С. Термін зберігання - 2 роки.

Умови відпустки. За рецептом.

Упаковка. По 5 супозиторіїв у контурній чарунковій упаковці.По 2 контурні упаковки в пачці з картону.

Виробник. ВАТ «Монфарм».

Адреса. 19100, Черкаська обл., м.Монастирище, вул.Заводська, 8.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z