Загружается, подождите...

Анаферон дитячий (Anaferon detskiy)


основні фізико-хімічні властивості

: таблетки від білого до білого з кремовим відтінком кольору,плоскоциліндричної форми, з рискою та фаскою, з гладкою однорідною поверхнею;

склад: 1 таблетка містить афінно очищені антитіла догамма-інтерферону людини: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50;допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, кальцію стеаратабо магнію стеарат, аеросил.

Форма випуску. Таблетки гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Експериментально встановлені такі фармакологічні властивості:препарат справляє імуномодулюючу, противірусну дію. Стимулює гуморальні таклітинні реакції імунної системи: активізує функцію Т-ефекторів, індукуєутворення ендогенних інтерферонів (переважно гамма інтерферону), Посилюєфагоцитарну активність макрофагів і нейтрофілів. Активуючи імунну систему, препарат сприяє зменшенню прояву татривалості основних симптомів інфекцій верхніх дихальних шляхів (кашель,нежить, біль у горлі, підвищена температура тіла, головний біль); зменшуєсхильність до утворення гнійних фокусів (осередків), знижує ризик розвиткубактеріальних ускладнень, сприяє загоєнню герпетичних ураженнь шкіри таслизових.

Показання для застосування. Препарат застосовується для профілактики лікуванняінфекцій верхніх дихальних шляхів (риніти, фарингіти, ларингіти,трахеобронхіти) різної етіології (парагрип, аденовірусна інфекція, грип та ін.) у дітей, в тому числі тих, хто часто хворіє.

Спосіб застосування та дози. Застосування препарату рекомендовано дітямвід 6місяців.При призначенні дітям до трьох років разова дозатака сама, але рекомендується розчинити таблетку у невеликій кількостіперевареної води кімнатної температури. Для дітей старше 3 років разова дозастановить 1 таблетку, яку бажано тримати у роті до повного розчинення. Длядітейранього віку: 1 таблетку препарату розчиняють в 1 чайній (5 мл) ложціперевареної води.Лікування потрібно починати при появі перших ознак респіраторногозахворювання. Препарат приймають по одній таблетці, 3 рази на добу.За наявності виражених запальних явищ у носоглотці, залежно відтяжкості стану, в перші три дні частота прийому може бути збільшена до 4-6разів на добу. У подальшому, при покращанні стану, знову потрібно прийматипрепарат три рази на добу.Після зменшення гострих проявів захворювання, з метою запобіганнябактеріальним ускладненням препарат необхідно приймати по одній таблетцівранці, натщесерце, протягом 8-12 днів, до видужання.За відсутності покращання на третій день лікування препаратом потрібнозвернутися до лікаря.За необхідності препарат можна поєднувати з аналгетичними тажарознижувальними засобами.Залежно від тривалості епідемічного сезону з профілактичною метоюприймати препарат протягом 1-3 місяців - по 1 таблетці вранці, натщесерце.

Побічна дія. Не виявлена

.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентівпрепарату.

Передозування. Випадки передозування не спостерігалися.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Поки що не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світламісці, при температурі від 4 °С до 25 °С. Зберігати в недоступному для дітеймісці. Термін зберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z