Загружается, подождите...

Анаферон (Anaferon)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки від білого до білого з кремуватимабо білого з сіруватим відтінком кольору, плоско-циліндричної форми, з рискоюта фаскою з країв, з гладкою, однорідною поверхнею. На плоскій стороні з рискоюнанесено напис MATERIA MEDICA, на другій плоскій стороні нанесено написANAFERON;

склад: 1таблетка міститьантитіла до гамма-інтерферону людиниафінно очищені : суміш гомеопатичних розведень

С 12, С 30 та С 200 - 0,003г;допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна.

Форма випуску. Таблетки гомеопатичні

.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Препарат чинить імуномодулюючу та противіруснудію. Стимулює гуморальну та клітинну імунну відповідь. Підвищує продукціюантитіл (включаючи секреторний IgA), активізує функції Т-ефекторів, Т-хелперів(Тх). Підвищує функціональний резерв Т-хелперів та інших клітин, що берутьучасть в імунній відповіді. Індукує утворення ендогенних “ранніх” інтерферонів(α/β) та гамма-інтерферону (ІНФ-γ). Є індуктором змішаного Тх1 іТх2-типу імунної відповіді: підвищує вироблення цитокінів Тх1 ( ІНФ-γ,ІЛ-2) та Тх2 (ІЛ-4, 10), нормалізує (модулює) баланс Тх1/Тх2 активності.Підвищує функціональну активність фагоцитів та NK-клітин. Знижує концентраціювірусу в уражених тканинах. Має антимутагенні властивості.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування. Профілактика та лікування грипу і ГРВІ.

Спосіб застосування та дози. На прийом - 1 таблетка (таблетка повинназнаходитись у роті до повного розсмоктування), незалежно від прийому їжі.Лікування розпочинати при перших проявах захворювання за такою схемою:у перші 2 години – по 1 таблетці кожні 30 хвилин; у подальшому протягом першоїдоби - ще 3 таблетки через рівні проміжки часу. Починаючи з 2-ї доби й уподальшому препарат приймати по 1 таблетці 3 рази на добу до одужання. Занеобхідності препарат можна поєднувати з симптоматичними засобами. Дляпрофілактики приймати 1 раз на добу щоденно протягом 1-3 місяців (протягомусього епідемічного сезону). Для лікування дітей застосовується Анаферон Дитячий.

Побічна дія. Алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату,вагітність.

Передозування. Випадки передозування не спостерігались.

Особливості застосування. Дослідження впливу препарату у період лактації непроводилося.Дослідження щодо впливу препарату на здатність керувати транспортнимизасобами не проводилося.

Взаємодія з іншими лікарським засобами. Випадків несумісності з іншимифармакологічними засобами не виявлено.

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла місці, притемпературі не вище 25°С. Термін придатності - 3 роки.Зберігати в недоступному для дітей місці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z