Загружается, подождите...

Анестезол (Anaesthezol)


основні фізико-хімічні властивості: супозиторії зеленувато-жовтого кольору,сигароподібної форми.

склад: 1 супозиторій містить бензокаїну – 0,10 г, вісмуту субгалату – 0,04 г,цинку оксиду – 0,02 г, ментолу – 0,004 г.допоміжні речовини: поліетиленоксид 1500, поліетиленоксид 400.

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Антигемороїдальні засоби для місцевогозастосування. Препарати, що містять місцево анестезуючі засоби. Код АТС: С05AD03.

Фармакологічні властивості. Анестезол – це комплексний лікарськийзасіб, терапевтична дія якого зумовлена фармакологічними властивостями активнихкомпонентів, що входять до його складу. Анестезол виявляє місцевоанестезуючу,протизапальну та в’яжучу дію.

Показання до застосування. Анестезол застосовують для зменшення болю,свербежу та спазмів при геморої та тріщинах заднього проходу.

Спосіб застосування та дози. Ректально. по 1 супозиторію 1 – 2 рази надобу після випорожнення кишечнику або самостійної дефекації.

Побічна дія. Іноді виникають алергічні реакції. Препарат можечинити послаблюючу дію та викликати відчуття печії у задньому проході. Притривалому застосуванні можуть розвинутись реакції з боку крові(метгемоглобінемія).

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Передозування малоймовірне. Симптоми не описані.

Умови та термін зберігання. у сухому, захищеному від світла місці притемпературі від +8 до +15 0С. Зберігати в недоступному для дітеймісти. Термін зберігання – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z