Загружается, подождите...

Амолакт (Amolact)

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули жовто-гарячогокольору, що містять білий кристалічний порошок;склад:кожна капсула містить: амоксициліну 250 мг; клоксациліну 250 мг;бацилоносіїв молочної кислоти 60 млн спор.допоміжні речовини: тальк очищений, кремній колоїдний безводний,желатинова оболонка.

Форма випуску. Капсули.

Фармактерапевтична група. Протимікробні засоби для системного застосування.КОД АТС J01C.

Фармакологічні властивості. Амолакт - комбінація двох бета-лактамнихантибіотиків - амоксициліну та клоксациліну - зі спорами молочнокислихбактерій.Завдяки властивостям кожного зі складових препарату він активнийвідносно широкого спектра грамнегативних та грампозитивних патогенних мікроорганізмів,включаючи ті, що продукують пеніциліназу. Лактобацили, що входять до складупрепарату, пригнічують колонізацію патогенних мікроорганізмів ушлунково-кишковому тракті, де вони складають нормальну мікрофлору, шляхомконкурентного інгібування.

Показання для застосування. Інфекції, що викликані чутливими допрепарату мікроорганізмами. Інфекції ЛОР органів (гострий та хронічнийтонзиліт, тонзилярний абсцес, середній отит, гнійний синусит). Інфекціїнижніх дихальних шляхів (гострий бронхіт та хронічний бронхіт у стадіїзагострення, бронхопневмонія, бронхіоліт, плеврит, емпієма плеври, абсцеслегені, бронхоектатична хвороба). Інфекції сечевивідних шляхів (уретрит,цистит, гострий пієлонефрит). Інфекції шкіри та м΄яких тканин(рецидивуючий фурункульоз, карбункули, імпетиго та ін. інфекційні дерматози). Інфекціїопорно-рухового апарату (остеомієліт, септичний артрит), а такожсептицемія, бактеріальний ендокардит, абсцес головного мозку та бактеріальнийменінгіт.

Спосіб застосування та дози.Препарат застосовують внутрішньо під час або після їди. Капсуликовтають цілими не розжовуючи. Дорослим та дітям старше 10 років призначають по1 капсулі кожні 6 годин при легких та середньої важкості інфекціях. При важкомуперебігу захворювання призначають по 2 капсули кожні 6 годин.

Побічна дія. Переносимість препарату добра, але можливі алергічніреакції у вигляді шкірного висипу, свербежу, кропив΄янки, набряку Квінке;можливе виникнення гіперчутливості у вигляді бронхіальної астми та гемолітичноїанемії. У поодиноких випадках виникає нудота блювання, пронос.

Протипоказання. Підвищена чутливість до пеніцилінів тацефалоспоринів, інфекційний мононуклеоз.

Передозування. При передозуванні можливі розлади шлунково-кишковоготракту. У випадку передозування слід проводити симптоматичне лікування.

Особливості застосування. З обережністю препарат призначають під часвагітності та годування груддю. При призначенні препарату матерям, що годуютьгруддю, є певний ризик сенсебілізації дитини, виникнення у неї висипу тадіареї.Дітям до 10 років препарат використовувати не бажано через великузагальну кількість антибіотиків у капсулі.Хворим на важкі порушення функції нирок необхідно індивідуальнопідбирати дозу препарату шляхом збільшення проміжків часу між прийомами. Прикліренсі креатинину від 10-15 мл/хв. інтервал між прийомами становить 12 годин.Якщо кліренс менше 10 мл/хв., інтервал може досягати 16 годин.Обережно призначають препарат хворим на алергію в анамнезі, особливо наінші медикаменти.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне застосування з алопуріноломпідвищує ймовірність виникнення шкірного висипу. Препарат може зменшувати ефектпероральних контрацептивів. Бактеріостатичні препарати (хлорамфенікол, ерітроміцинта тетрацикліни) знижують ефективність Амолакту.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці,при температурі не вище 250С, у захищеному від світла місці.Термінпридатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z