Загружается, подождите...

Аміностерил ке 10 %безвуглеводний (Aminosteril ke 10 %carbohydrate- free)

основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин;pH = 5,5-6,1.Титр по NaOH – 15-30 ммоль/л.Теоретична осмолярність – 1048 мосм/л.

склад: 1000 мл розчину містять: L-ізолейцину ……………………………………………4,67 г/л,L-лейцину ……………………………………………….7,06 г/л,L-лізину моногідрохлориду ……………………………7,46 г/л,(L-лізину) ………………………………………………..5,97 г/л,L-метіоніну ……………………………………………...4,10 г/л,L- фенілаланіну …………………………………………4,82 г/л,L-треоніну ……………………………………………….4,21 г/л,L-триптофану ……………………………………………1,82 г/л,L-валіну ………………………………………………….5,92 г/л,L-аргініну ……………………………………………….10,64 г/л,L-гістидину ………………………………………………2,88 г/л,Кислоти амінооцтової ………………………………….15,95 г/л,L-аланіну…………………………………………………15,00 г/л,L-проліну ………………………………………………..15,00 г/л,Кислоти яблучної ……………………………………….8,08 г/л,Натрію гідроксиду……………………………………….1,20 г/л,Калію хлориду …………………………………………..0.683 г/л,Калію гідроксиду 85% ………………………………….0,716 г/л,Магнію хлориду (6H2O)…………………………………1,017 г/л;допоміжні речовини: вода для інўєкцій. Загальний вміст електролітів: Na+ -30 ммоль/л, K+-20 ммоль/л, Mg++ 5,0 ммоль/л, Cl- -60 ммоль/л.Загальний вміст амінокислот - 100,0 г/л.Загальний вміст азоту – 16,0 г/л.

Форма випуску. Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Розчини для парентерального живлення. Код ATC B05B A01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Оптимально підібране співвідношення L-амінокислотзабезпечує швидке включення в білковий обмін, що в свою чергу приводить дошвидкого відновлення азотного балансу.Фармакокінетика.Біологічна доступність Аміностерілу КЕ 10%Безвуглеводного становить 100 %. Амінокислоти вступають у сукупність вільнихамінокислот плазми. Із внутрішньосудинного простору ці амінокислоти потрапляютьу внутрішньотканинну рідину і в міжклітинний простір різних тканин за потребою.Концентрація вільних амінокислот у плазмі і в клітині регулюєтьсяендогенно і залежить від віку, харчування і стану пацієнта. Аміностерил суттєвоне порушує фізіологічного пулу амінокислот, якщо вони виводяться з постійноюповільною швидкістю. Період напіввиведення для різних амінокислот становить10-30 хвилин.

Показання для застосування. Парентеральне живлення при станах білковогодефіциту: недостатнє харчування або голодування до і після операцій, втратакрові під час операції або травми, руйнування тканин, виснажливі хвороби та їхоперативне лікування, опіки. У поєднанні з вуглеводними розчинами та жировимиемульсіями застосовується для повного парентерального живлення.

Спосіб застосування та дози. Длявнутрішньосудинноговливання.Призначають до 1,3 мл на 1 кг маси тіла за годину, максимальна швидкістьінфузії 25-30 крапель за 1 хвилину. Максимальна доза: до 1000 мл /добу/ 70 кгмаси тіла, що в перерахуванні відповідає 16 г азоту. Рекомендується попереднєабо одночасне введення з такою самою швидкістю вуглеводного розчину (наприклад,глюкостерилу 10%). Калорійність 1000 мл глюкостерилу 10% складає 1680 кДж,осмолярність – 555 мосмоль/л. Враховувати осмолярність!

Побічна дія. При застосуванні відповідно до інструкції неописана. Можливі реакції гіперчутливості.

Протипоказання. Порушення обміну амінокислот, гіперглікемія,гіперкаліємія, гіпергідратація, ниркова недостатність, декомпенсована серцеванедостатність. Передозування.ЯкщоАміностерил Ке 10% Безвуглеводний передозований чи перевищена швидкістьінфузії, може мати місце озноб, блювання, нудота і підвищена втрата амінокислотчерез нирки. В цьому випадку інфузію треба негайно припинити. Можливопродовжити при зменшеному дозуванні.Дуже швидка інфузія може призвести до гіпергідратації і електролітнихпорушень.

Особливості застосування. За необхідності можна застосовувати разом (не слідзмішувати в одній ємкості) з препаратами розчинів електролітів, жирів івуглеводів; їх вводять у збалансованому співвідношенні. Досвід застосування препарату в періоди вагітності і лактації та впедіатрії відсутній.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Розчини амінокислот не рекомендуєтьсязастосовувати як середовище для введення інших лікарських засобів. Це можепризвести до виникнення різних фізико-хімічних реакцій та утворення токсичнихпродуктів.Через високий ризик мікробного забруднення, розчин амінокислот не слідзмішувати з іншими препаратами. Якщо необхідно для повного парентеральногоживлення додати вуглеводи, жирові емульсії, електроліти, вітаміни,мікроелементи, треба ретельно слідкувати за стерильністю, якістю змішування ісумісністю.Аміностерил КЕ 10% Безвуглеводний не слід зберігати після додаванняінших компонентів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світла місці притемпературі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z