Загружается, подождите...

Ахдез 3000 (Ahdez 3000)


основніфізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина з характерним запахом;

склад: спирт етиловийректифікований 79%, хлоргексидин біглюконат 0,5%; допоміжніречовини: гліцерин, рицинова олія, віддушка, вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби. Код АТС D 08AC 02.

Фармакологічнівластивості.Фармакокінетика.Комбінований препарат. Засіб має фунгіцидну дію проти Aspergillusniger, Candida albicans, Epedermopphyton floccosum, Microsporum gypseum,Trichophyton mentagrophytes, віруліцидну дію проти вірусів Adeno, BVDV, HBV,Herpes simplex, HLV, Influenze A, Papova, Rota, Vaccinia, SARS бактерицидну діюпроти Acinetobacter, Clostridium difficile, Cholera-Vibrionen, Citrobacterfreundii, Enterobacter, Enterococcus, Escherichia coli, Haernophilusinfluenzae, Klebsiella pneumoniae, Listeria monocytogenes, Micrococcus luteus,MRSA, Mycobacterium tuberculosis, Proteus, Pseudomonas aeruginosa, Salmonellatyphimurium , Seratia marcescens, Staphylococcus aureus, Staphylococcushaemolyticus, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes, Streptococcusfaecalis.Фармакодінамика.Препарат знижує кількість транзиторної мікрофлори за 30 сек і зберігаєдію протягом 1 год на незахищеній шкірі рук та 3 год під медичними рукавичками.

Показання для застосування. Засіб призначений для обробки шкіри під часопераційних втручань та в місцях ін’єкцій, ліктьових згинів донорів, дляхірургічної та гігієнічної антисептики шкіри рук медичного персоналу в лікувально-профілактичнихустановах, а також медичних працівників дитячих дошкільних і шкільних установ,установ соцзабезпечення, працівників парфюмерно-косметичних підприємств,громадського харчування, об’єктів комунальних служб (у тому числі косметичних салонівта ін.).Спосібзастосування та дози.Гігієнічна обробка рук:3 мл засобу наносять на кисті рук івтирають у шкіру до висихання, але не менш 30 сек.Хірургічна обробка рук:перед застосуванням засобу кисті рук іпередпліччя попередньо ретельно миють, не менше ніж двічі, теплою проточноюводою і туалетним милом протягом 2 хв, висушують стерильною марлевою серветкою.Потім 5 мл засобу наносять на кисті рук і втирають його в шкіру рук і передплічпротягом 2,5 хв; після цього знову наносять 5 мл засобу на кисті рук і втираютьйого в шкіру кистей рук і передпліч протягом 2,5 хв (підтримуючи шкіру рук увологому стані). Загальний час обробки становить 5 хв. Стерильні рукавичкинадягають після повного висихання засобу.Обробка ін’єкційного поля:шкіру протирають стерильним ватним тампоном, змоченим препаратом. Час витримкипісля закінчення обробки – 1 хв.Обробка операційного поля та ліктьових згинів донорів: шкіру послідовнодвічі протирають різними стерильними ватними тампонами, рясно змоченимипрепаратом. Час витримки після закінчення обробки – 2 хв.

Побічна дія. Подразнення шкіри, сухість шкіри, свербіж, дерматит.

Протипоказання. Гострі запальні процеси шкіри, дерматити.Препаратпротипоказаний пацієнтам, у яких раніше відзначалися підвищена чутливість абоалергійна реакція на будь-який з його компонентів.

Передозування. При застосуванні препарату у дозах, щорекомендуються, випадки передозування не відмічалися.

Особливості застосування. Використовувати тільки для зовнішнього застосування.При випадковомупотраплянні засобу в шлунок рекомендується промити шлунок водою кімнатноїтемператури. Потім випити кілька склянок води з додаванням абсорбенту (10-15таблеток подрібненого активованого вугілля на склянку води). Ефективний такожгемодіаліз, гемосорбція, трансфузіонна та симптоматична терапія. Показанівітаміни групи В, кислота аскорбінова. Необхідно уникати надлишкового введеннярідини, антидепресантів.Не наносити на рани і слизові оболонки.Уникати потрапляння засобу в очі!При випадковому потраплянні засобу в очі їх потрібно ретельно промитипроточною водою і закапати 30% розчин сульфацилу натрію.Легко займається! Не допускати контакту з відкритим полум’ям івключеними нагрівальними приладами. Не курити!Не зливати в нерозведеному вигляді в каналізацію і рибогосподарськіводойми.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Слід уникати одночасного застосування з препаратами йоду.

Умови та термін зберігання.Засіб зберігати в щільно закритій заводській тарі, окремо від ліків, умісцях, недоступних для дітей, у критих вентильованих складських приміщенняхпри температурі не вище +30°С, подалі від нагрівальних приладів, відкритоговогню і прямих сонячних променів.Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z