Загружается, подождите...

Ахд 2000 (Ahd 2000)


основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина із запахом етанолу;

склад: 100 г розчину містять етанолу денатурованого 75 г;допоміжні речовини: комплекс для догляду за шкірою (основа: ефіркислоти поліожирної), речовина ароматична (олія духмяна Пінофлор), кислотамолочна, вода.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби. Код АТС D08AX.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат має бактерицидну, туберкулоцидну, фунгіциднудії, інактивує віруси, у тому числі ВІЛ-інфекцію, гепатит В. Знижує кількістьтранзиторної мікрофлори шкіри за 30 сек у 100 тис. разів. Високоефективнийпроти резидентної мікрофлори шкіри, чим забезпечує якісну хірургічнуантисептику шкіри. Високоякісна дія в присутності білка, сироватки, крові.Фармакокінетика. Не проводилась.

Показання для застосування. Препарат застосовується для гігієнічної тахірургічної антисептики рук та шкіри у всіх галузях медицини, а також в усіхвипадках, де показано проводти гігієнічну антисептичну обробку рук та шкіри.

Спосіб застосування та дози. АХД 2000 призначається для зовнішнього застосуванняв нерозбавленому вигляді.Антисептична обробка: – у лікувальних закладах (палатах, перев’язочних,процедурних, операційних та пологових блоках, відділеннях інтенсивної терапії,лабораторіях, інфекційних відділеннях, стоматологічних кабінетах, амбулаторіяхта інших закладах охорони здоров’я), у зонах підвищеної інфекційної небезпеки;– у санітарних машинах та машинах швидкої медичноїдопомоги;– у домашніх умовах при догляді за хворими,немовлятами, людьми літнього віку;– у промислових галузях (переробка продуктівхарчування, фармацевтична та косметична промисловість);– на підприємствах громадського господарства(перукарні, готелі, бані, сауни та ін.).Хірургічна антисептика рук.Хірургічна антисептика рук медичного персоналуспрямована проти набутої патогенної мікрофлори (транзиторна флора) і протизвичайних для шкіри мікробів (резидентна флора).Перед застосуванням препарату треба вимити руки тапросушити їх за допомогою одноразової серветки. Протягом 4 хв втирати АХД 2000порціями в сухі руки й передпліччя в кількості мінімум 10 мл, підтримуючи шкірузволоженою препаратом протягом усього часу обробки.Гігієнічна антисептика рук.Перед виконанням маніпуляцій та обстеження пацієнтатреба вимити руки з миючим засобом та просушити їх. На сухі руки нанести 3 млАХД 2000, втирати протягом 30 сек. Після виконання маніпуляцій: у разінаявності забруднення на руках, змочити руки АХД 2000 в достатній кількості (неменше 3 мл), втирати протягом 30 сек.; у разі відсутності помітного забрудненнярук, видалити забруднення на шкірі рук за допомогою одноразовоїХоспісепт-серветки, а потім провести антисептичну обробку рук, втирати 3 мл АХД2000 протягом 30 сек. Після гігієнічної антисептики руки вимити з миючимзасобом.Антисептична обробка шкіри.Антисептична обробка шкіри пацієнта полягає в тому, що поверхня, якапотребує обробки, повністю змочується АХД 2000 та висушується. Експозиція неменше 15 сек, шкіра, багата на сальні залози – не менше ніж 10 хв.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання. Немає.

Передозування. Немає.

Особливості застосування. Не застосовувати для антисептики слизових оболонок,не допускати потрапляння в очі. При випадковому потраплянні в очі або наслизові оболонки промити їх великою кількістю проточної води.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Немає.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступних для дітей місцях,якнайдалі від джерел відкритого вогню, при температурі 5 -30°С. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z