Загружается, подождите...

Ахд2000 (Ahd2000)


основні фЬико-хімічнівластивості: прозора рідина з запахом етанолу;склад:100 г розчину містять 75 г етанолу денатурованого.допоміжніречовини: ефір поліольної жирної кислоти, духмяна олія (пінафлор).

Форма випуску. Розчин для зовнішньогозастосування.

Фармакотерапевтичнагрупа. Антисептичні та дезінфікуючі засоби. АТС

D 08 АХ10.

Фармакологічні властивості.Препаратмає бактерицидну, туберкулоцидну, фунгіцидну дії,шактивує віруси, у тому числі віруси СНІДу, гепатиту Б. Знижує кількістьтранзиторної мікрофлори шкіри за ЗО сек. у 100 тис. разів.Високоефективний проти резидентної мікрофлори шкіри і таким чином забезпечуєякісну хірургічну антисептику шкіри. Високоякісна дія в присутності білка,сироватки, крові.

Показання для застосування.АХД 2000використовується для гігієнічної та хірургічної антисептики рук та шкіри у всіхгалузях медицини.АХД 2000 - препарат, який легкодозується, використовується за допомогою дозаторів, розміщених там, денеобхідна антисептична обробка рук:- улікувальних закладах (палатах, перев'язочних, процедурних, операційних тапологових блоках, відділеннях інтенсивної терапії, лабораторіях,інфекційних відділеннях, стоматологічних кабінетах, амбулаторіях та іншихзакладах охорони здоров'я), у зонах підвищеної інфекційної небезпеки;у санітарнихмашинах та машинах швидкої медичної допомоги;у домашніхумовах при догляді за хворими, немовлятами, людьми похилого віку;у промислових галузях (переробкапродуктів харчування, фармацевтична та косметична промисловість);напідприємствах громадського господарства (перукарні, готелі, бані, сауни).

Спосіб застосування тадози. АХД2000 призначається для зовнішнього застосування в нерозведеному вигляді.Хірургічна антисептика рук медичного персоналу спрямована проти набутихпатогенних мікробів - транзиторна флора і проти звичайних для шкіри мікробів -резидентна флора.
Перед застосуванням препарату требавимити руки та просушити їх за допомогоюодноразової серветки Протягом 4 хв.втирати АХД 2000 порціями в сухі руки йпередпліччя вкількості мінімум 10 мл, підтримуючи шкіру зволоженою препаратом протягомусього часуобробки.Передвиконанням маніпуляцій та обстеження пацієнта треба вимити руки з миючим засобомтапросушити їх. На сухі руки нанести3 мл АХД 2000, втирати протягом 30 сек. Післявиконання маніпуляцій: незабрудненашкіра - руки змочити АХД 2000 в достатній кількості(не менше 3 мл), втирати 30 сек.;забруднена шкіра - забруднення на шкірі рук видалити задопомогоюодноразової Хоспісепт-серветки, а потім провести антисептичну обробку рук,втиратиЗ мл АХД 2000протягом 30 сек.Післягігієнічної антисептики руки вимити з миючим засобом.Антисептична обробка шкіри пацієнтаполягає в тому, що поверхня, яка потребує обробки,повністюзмочується АХД 2000 та висушується. Експозиція не менше 15 сек., шкіра, багатанасальнізалози,—не менш ніж 10 хв.

Побічніефекти. Не встановлені.

Протипоказання.Немає.

Особливості застосування. Не застосовувати дляантисептики слизових оболонок, не допускатипопадання в очі. При випадковому попаданні в очі або на слизові оболонкипромити їх великою кількістю проточної води.

Умови та строки зберігання.АХД 2000вогненебезпечний, тому не допускати контакту з відкритим вогнем Зберігати внедоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z