Загружается, подождите...

Елекасол (Aelecasolum)


основні фізико-хімічні властивості: подрібнена сировина: сумішшматочків різної форми сіро-зеленого кольору з оранжево-жовтими, білими ікоричневими вкрапленнями, що проходять крізь сито з отворами діаметром 5 мм;запах ароматний;порошок крупний: суміш шматочків різної формисіро-зеленого кольору з оранжево-жовтими, білими і коричневими вкрапленнями, щопроходять крізь сито з отворами діаметром 2 мм; запах ароматний;

склад: 1 г збору містить: череди трава - 0,1г, ромашки квітки - 0,1 г, солодки корені - 0,2 г, шавлії листя - 0,2 г,евкаліпта прутовидного листя - 0,2 г, календули квітки - 0,2 г.

Форма випуску. Збір.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні засоби. КодАТС D08А Х10**.

Фармакологічні властивості. Компоненти збору містятьолію ефірну, флавоноїди, кумарини, полісахариди, кислоти органічні, солімінеральні, каротин, кислоту аскорбінову, речовини дубильні, гіркоти, смоли.Цей комплекс біологічно активних речовин має антимікробну дію відносно стафілокока,кишкової та синьогнійної паличок, вульгарного протею, пухнастого мікроспорумута деяких інших мікроорганізмів, виявляє протизапальні властивості і стимулюєрепаративні процеси.

Показання для застосування. У комплексній терапіїгострих і хронічних захворювань вуха, горла та носа; запальні захворюванняротової порожнини та шлунково-кишкового тракту.

Спосіб застосування та дози. 10 г ( 2 столові ложки)збору вміщують в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) гарячоїкип’яченої води, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хв.Охолоджують при кімнатній температурі 45 хв, проціджують, залишок віджимають допроцідженого настою. Об’єм настою доводять кип’яченою водою до 200 мл.Застосовують місцево для полоскання, примочок, мікроклізм, зрошень та інгаляційу розведеному вигляді (розводять водою у 3-4 рази). Внутрішньо доросліприймають по 1/3 склянки нерозведеного настою 3 рази на день за 30 хв до їди.Діти, залежно від віку – від 1 столової ложки до 1/4 склянки 3 рази на день за30 хв до їди. Перед вживанням настій рекомендується збовтувати.2 фільтр-пакети вміщують в скляний або емальованийпосуд, заливають 200 мл (1 склянка) окропу, закривають і настоюють 15 хв.Дорослі приймають у теплому вигляді по 1 склянці 3 рази на день за 30 хв доїди. Діти, залежно від віку – 1/4-1/2 склянки 3 рази на день за 30 хв до їди.Настій застосовують місцево для полоскання, примочок, мікроклізм, зрошень таінгаляцій. Тривалість курсулікування визначається лікарем індивідуально з урахуванням характеру, ступенятяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутоготерапевтичного ефекту і переносимості препарату.

Побічна дія. Іноді можутьспостерігатися реакції місцевого та загального характеру, зумовлені підвищеноючутливістю до препарату. При появі побічних реакцій припинити прийом препарату.

Протипоказання. Індивідуальна підвищеначутливість до біологічно активних речовин, що містяться в лікарському засобі.

Передозування. Повідомлень щодо передозуванняпрепарату не надходило.

Особливості застосування. Вагітним і жінкам, якігодують груддю, застосування препарату лише у випадку, коли, на думку лікаря,користь від застосування переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Приготовлений настій – упрохолодному (8-15ºС) місці не більше 2 діб. Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z