Загружается, подождите...

Ацідум с (Acidum s)


основні фізико-хімічні властивості:прозора безбарвна рідинаіззапахом спирту;

склад: 100 г препарату містятькислоти сірчаної – D3, арсену триоксиду – D8, плауна булавоподібного – D6, чилібухиблювотної - D6, сірки – D12 (за Гомеопатичною Фармакопеєю Німеччини);допоміжна речовина: спирт етиловий.Форма випуску. Краплі гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний засіб. Засібдля лікування хронічного алкоголізму. Код АТС V03AA10.

Фармакологічнівластивості. Дія препаратуобумовлена його активними компонентами. Кислоту сірчану /Acidum sulfuricum/застосовують при хронічній диспепсії (катар алкоголіків), стані пригніченості(як з похмілля), притаманному алкоголікам. Арсену триоксид /Acidum arsenicosum/лікує запальні процеси будь-якої локалізації та будь-якого генезу, тяжкіінфекції, тоскний настрій. Плаун булавоподібний /Lycopodium clavatum/ коригуєнедостатність функції печінки, запалювальні та інші хвороби гепатобіліарноїсистеми, різні хронічні та гострі шкірні захворювання, патологічні зміниповедінки та настрою. Чилібуха блювотна /Strychnos nux-vomica/ допомагає принаслідках зловживання збуджуючими засобами, особливо алкоголем, кавою танікотином. Сірка /Sulfur/ – в гомеопатії застосовують при порушеннях сну,невротичних розладах, слабкості, поведінкових порушеннях та патологічнихпорушеннях настрою, активує обмін речовин.За рахунок покращання обміну речовин пацієнт можевживати невеликі (до 100 г) дози спиртного після лікування. АЦІДУМ С може нетільки виправляти порушений обмін речовин у хворих на алкоголізм, але й діятипрофілактично у групах ризику, а також при схильності до алкоголізму,профілактично, коли є підстави її підозрювати.Препарат швидко та майже повністю всмоктується післяперорального застосування, в основному, в порожнині рота і далі вшлунково-кишковому тракті.Дія препарату єсукупною дією його компонентів. Проведення кінетичних спостережень неможливе,оскільки всі разом компоненти не можуть бути відстежені за допомогою маркерівабо біодосліджень. З цієї ж причини неможливо виявити і метаболіти препарату.Не депонується утканинах організму.

Показання для застосування. Алкоголізм та йогопрофілактика

. Застосовують у терапії абстинентного стану при синдроміалкогольної залежності.

Спосібзастосування та дози. По8-10 крапель 2-3 рази на добу на 1/4 склянки води. П΄ють маленькимиковтками, повільно. Препарат можна капати безпосередньо у рот, у крайньому разі- додавати 10-15 крапель на чарку (до 30 г) горілки. Приймають 3-4 дні, потім3-4 дні перерви і т.д. Тривалість курсу лікування становить 2 міс. При активномузапої або дуже великих дозах алкоголю можна давати засіб по 3-5 разів на день,2 тижні приймати, 1 тиждень перерви і т.д. Їжа послаблює дію, тому приймати запівгодини і більше до їди або через 1 год після їди.Стійкевиліковування настає після 4-6 місяців прийому препарату, але перший ефект вжеможливий через 2-3 тижні. При рецидиві необхідно продовжити лікування.У поодинокихвипадках, особливо на початку лікування, може настати тимчасове погіршення абореакція (головний біль, нудота, підвищення артеріального тиску). Іноді якреакція може проявитися підвищена потреба в алкоголі. В такому разі требазробити перерву в прийомі препарату на 5-10 днів до згасання загострення. Приповторних реакціях треба зменшити частоту прийому.

Побічна дія. Побічної дії не має. Зарахунок нормалізації обміну речовин можливе супутнє виліковування деяких видівалергійних реакцій, ексудативного діатезу, а також гастриту, виразкової хворобита каменеутворення в жовчному міхурі та нирках.

Протипоказання. Не виявлені.

Передозування. За параметрами гостроїтоксичності препарат слід віднести до абсолютно нешкідливих лікарських препаратів.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Явищнесумісності з лікарськими препаратами інших груп не виявлено.Будь-які способилікування інших хвороб припустимі у повному обсязі.

Особливості застосування. Препарат нешкідливий іможе застосовуватись в повному обсязі при будь-яких патологічних станах, урізних вікових групах, у період вагітності і лактації.Препарат не впливаіє на здатність керуватитранспортним засобом та обслуговувати механізми.Випадкові короткіперерви та пропуски прийому не відбиваються на ході лікування. В періодлікування бажано утримуватися від прийому спиртного; після стійкого покращанняобмежений прийом алкоголю не забороняється.Пацієнтам, які не вважають себе хворими, можнодавати препарат без їх відома у воді, або в чаї.Препарат містить 18% спирт, тому у разі, якщопацієнт закодований або підлягає хімічному впливу, не переносить запаху і смакуалкоголю, слід приймати одноразову дозу АЦІДУМ С в 1-1,5 склянках води. Жоднішкідливі наслідки декількох крапель 18% спирту на організм закодованогопацієнта неможливі.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступномудля дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25˚С.Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z