Загружается, подождите...

Ацесоль (Acesolum)


основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний із слабко лужноюреакцією сольовий водний розчин, осмолярність близько 247 мОсм/л;

склад: 100 мл розчину містять: натрію оцтовокислого 3-водного – 0,2 г, натріюхлориду - 0,5 г, калію хлориду – 0,1 г;допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Розчини для корекції порушень електролітногобалансу. Електроліти. Код АТС В05В В01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Плазмозамінник, який коригує водно-сольовийобмін, має дезінтоксикаційні властивості.Фармакокінетика.Препарат недовго знаходиться в судинному руслі,швидко переходить в інтерстиціальний простір. Виводиться нирками, посилюючидіурез.

Показання для застосування. Дегідратація та інтоксикація організму, яківиникають при різних захворюваннях (гостра дизентерія, харчова токсикоінфекція,холера Ель-Тор (Інаба) та ін.).

Спосіб застосування та дози. Вводять внутрішньовенно струминно абокрапельно. Перед застосуванням розчин підігрівають до +36-380С. Притяжких формах захворювань розчин вводять у кількостях, необхідних длявідновлення об’єму рідини, втраченої з екскрементами, блювотними масами, сечею,потом.

Побічна дія. Можливий розвиток гіперкаліємії. У цих випадкахпрепарат замінюють препаратом Дисоль до нормалізації електролітного балансу.

Протипоказання. Гіперкаліємія, загроза розвитку набряку мозку ілегень, тяжкі захворювання нирок.

Передозування. Виражені симптоми побічної дії.

Особливості застосування. Препарат застосовують під контролем лабораторнихдосліджень електролітного балансу. З обережністю вводять хворим з порушеннямвидільної функції нирок.Досвіду застосування препарату у дітей та в період вагітності немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі.Заморожування препарату за умови зберігання герметичності пляшки не єпротипоказанням до використання. Незмочуваність внутрішньої поверхні пляшки неє протипоказанням до застосування препарату. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z